jamejamonline
ورزشی سایر کد خبر: ۱۴۵۰۰   ۰۶ مهر ۱۳۸۱  |  ۲۱:۲۰

کارلوس کوئیروز، کمک مربی تیم منچستر یونایتد، از بهبودی روی کین خبر داد و گفت : پیشرفت او عالی است و پس از عمل جراحی اوایل سپتامبر، بسرعت برای بازگشت به میدان آماده می شود.

به گزارش بی .بی .سی ، پیش از این تصور می شد که کاپیتان تیم منچستر یونایتد حداقل 3ماه از میدان دور بماند. اما این بازیکن 31ساله برای بازی تیمش مقابل فولهام که روز 27مهر برگزار می شود، آماده است . کوئیروز گفت : اعتقاد داریم روی کین زود باز خواهد گشت ، چون دوره نقاهت خود را خیلی سریع طی می کند. او حالا راحت پیاده روی می کند و در زمین تمرین حاضر می شود، به طوری که نمی توان باور کرد تازه عمل جراحی را پشت سر گذاشته است . کین دو ناراحتی دارد؛ یکی آسیب دیدگی و دیگری ماجرای چاپ زندگینامه جنجالی اش که باید روز 23مهر در کمیته انضباطی اتحادیه فوتبال انگلیس حاضر شود و درباره برخی مطالب کتاب توضیح دهد.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر