رضا عنایتی دوباره به استقلال خورد

آبی در رویای قهرمانی نیم فصل

از استعفای فکری و رحمتی تا اوضاع خراب ساکت

آبی کمرنگ

جواد نکونام و استقلال، مهدی رحمتی و نساجی را درهم کوبیدند تا نسخه اولین مربی استقلالی لیگ پیچیده شود. اولین مربی رسول خطیبی بود که در پیکان نتایج بدی به دست نیاورد ولی چون با ابراهیم شکوری به مشکل خورد، نتوانست به فعالیتش در این تیم ادامه دهد. حالا مهدی‌رحمتی به سرنوشت رسول خطیبی دچار شده و موقتا باید در خانه بنشیند.
کد خبر: ۱۴۳۶۹۷۰
 
او که فصل گذشته در اراک عملکرد خوبی با آلومینیوم داشت، در کمال ناباوری با وجود هزینه‌ هنگفت نساجی، نتوانست به موفقیت برسد و در پایان هفته سیزدهم(با یک بازی معوقه مقابل پرسپولیس) و تنها کسب ۹ امتیاز، استعفا داد و از تیم قائمشهری رفت. رحمتی و نکونام دو قطب مقابل هم هستند. هیچ‌کس نمی‌تواند منکر اختلاف آنها شود. حتی نکونام در اوایل فصل مصاحبه تندی علیه یکی از دوستان نزدیک مهدی رحمتی انجام داد، کسی که استقلالی‌ها خوب او را می‌شناسند. اختلاف این دو به واسطه آن فرد عمیق‌تر شد و گویا در پشت پرده، پیغام و پسغام‌های تندی هم علیه هم دادند. بعضی از نزدیکان مهدی رحمتی اعتقاد داشتند بهتر است او در نساجی بماند و حداقل بعد از شکست برابر استقلال استعفا ندهد ولی گویا از باشگاه به این مربی پیام داده بودند اگر ببازد، بهتر است استعفا دهد. این اتفاق در زمان حمید مطهری هم رخ داد. حدادیان مالک این باشگاه معمولا علاقه‌ای به برکناری ندارد، بلکه درخواست می‌کند مربیان خود استعفا دهند، این یک مزیت برای باشگاه هم دارد و می‌توانند بخشی عمده‌ای از پول مربی را ندهند. به موازات اتفاقات قائمشهر در تهران هم یک مربی استقلالی دیگر، مجبور به ترک صندلی خود شد؛ محمود فکری. او در جدال روز سه‌شنبه برابر سپاهان یک بازنده تمام عیار بود. مردی که روز قبل از بازی هم نتوانست لب به انتقاد از بازیکنانش باز نکند. می‌گویند مربیان باید از داشته‌های خود به بهترین شکل مراقبت کنند، به ویژه وقتی بازیکنان روحیه خوبی ندارند. فکری اما روز قبل از بازی با سپاهان به انتقاد از بعضی بازیکنانش پرداخت و این موضوع اثر منفی داشت. به شکلی که برابر سپاهان یک بازنده تمام عیار بودند و ۵ گل دریافت کردند. فکری که از مدت‌ها قبل زیر تیغ انتقادات بود و می‌دانست دیر یا زود باید برود، بعد از شکست برابر سپاهان تصور می‌کرد دو هفته دیگر روی نیمکت خواهد بود و نیم فصل از هوادار می‌رود اما نسخه او را دیروز صبح پیچیدند. این مربی با مدیرعامل هوادار پای میز مذاکره نشست و در نهایت استعفا داد.
   
​​​​​​​دعوای شدید در کرمان
همه رسانه‌ها منتظر استعفای قریب‌الوقوع ساکت الهامی از مس رفسنجان هستند. خبرهایی از کرمان به گوش می‌رسد که در نوع خود عجیب است. الهامی به دلیل عملکرد تیمش، با بازیکنان در افتاده و حاصل این اختلاف درگیری و بزن بزن بوده است! او در بین دو نیمه یکی از بازی‌های تیمش، یکی از بازیکنان را به شکلی نوازش داده که پزشکان مجبور شدند بالای ۳۰ بخیه به دستش بزنند. همچنین بعضی بازیکنان با هم درگیر شده‌اند. رابطه الهامی با لک و کاپیتان تیمش هم شکرآب شده و وضعیت به نوعی قرمز است. الهامی هم استعفا داده بود، ولی تصمیم گرفت دوباره به مس رفسنجان بازگردد که این بازگشت نتیجه بخش نبوده و همه منتظر خبری از کرمان هستند.

هت تریک نکونام برابر استقلالی‌ها
جواد نکونام، سرمربی استقلال توانست مقابل مربیان استقلالی هت‌تریک کند. امسال او برابر تیم‌های هوادار، مس رفسنجان و نساجی که به ترتیب فکری، الهامی و رحمتی را روی نیمکت داشتند، برنده شد. استقلال ۳ بر ۲ هوادار را شکست داد. با یک گل مس رفسنجان را از پیش رو برداشت و نساجی را هم با ۴ گل بدرقه کرد. امسال مربیان استقلالی لیگ وضعیت متفاوتی داشته‌اند. الهامی، فکری و رحمتی ناکام بوده‌اند. رضا‌عنایتی هم تازه به پیکان وارد شده و نکونام هم با استقلال در صدر است. در مقابل، مربیان پرسپولیسی هم در تقلا و تلاش هستند. یحیی امسال نتوانسته با پرسپولیس نتایج خوبی به دست بیاورد. در انزلی اما تارتار پرسپولیسی با ملوان کاملا موفق بوده است.
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها