فرمانده پلیس راه کندوان:

جاده مرزن آباد یک طرفه شد

رییس پلیس راه مازندران:

کندوان و هراز یکطرفه شد

رییس پلیس راه مازندران با اشاره به اینکه راه‌های استان در زمان حاضر فاقد هرگونه مداخلات جوی است، گفت: باهدف مدیریت کنترل ترافیک محورهای کندوان و هراز از سمت شمال به جنوب یک طرفه شد.
کد خبر: ۱۴۰۶۶۶۱

به گزارش جام جم آنلاین، سرهنگ یدالله جهان تاب روز جمعه در گفت و گو با ایرنا افزود: در زمان حاضر محور سوادکوه فاقد هرگونه مداخلات جوی است و ترافیک در این محور نیمه سنگین است.

وی اضافه کرد: یک طرفه شدن محورهای کندوان و هراز از ساعت ۱۰ صبح امروز آغاز و تا حوالی ساعت ۲۳ امشب باهدف مدیریت و کنترل ترافیک ادامه می یابد.

وی، رعایت نکردن حق تقدم، صحبت کردن با تلفن همراه، سرعت و سبقت غیرمجاز، نبستن کمربند ایمنی و حرکت در شانه خاکی را از جمله تخلفات حادثه‌ ساز عنوان کرد و اضافه کرد : پلیس به‌ شدت با این گونه تخلفات برخورد می‌کند و در صورت ثبت تخلف حادثه ساز، خودروی راننده متخلف ۷۲ ساعت به توقفگاه منتقل و برای گواهینامه راننده متخلف نیز نمره منفی درج خواهد شد.

سرهنگ جهان تاب با اشاره به تردد بیش از ۶۵ میلیون دستگاه خودرو در محورهای ارتباطی استان از ۲۶ اسفند ۱۴۰۱ تا ۱۴ اردیبهشت ۱۴۰۲، خاطرنشان کرد: تردد خودرو در این مدت در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته حدود ۳۰ درصد افزایش یافته است.

مرکز کنترل ترافیک پلیس راه استان با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ و با پیش شماره ۰۱۱ به طور شبانه روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.

برابر آمار، سالانه بیش از ۵۰۰ میلیون دستگاه خودرو در محورهای مازندران تردد دارند که ۱۱ درصد از این ترددها در محورهای اصلی و بقیه درون شهری است.

مازندران ۱۰ هزار و ۴۰۰ کیلومتر راه اصلی و فرعی دارد که حدود سه هزار کیلومتر از آن جاده اصلی و بقیه محور روستایی است.

newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها