jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۳۹۵۰۳   ۰۴ مهر ۱۴۰۰  |  ۱۰:۳۰

تظاهرات های ضددولتی در بانکوک پایتخت تایلند اکنون وارد فاز تازه ای شده است. معترضان به شدت علیه دولت و نظام سلطنتی این کشور معترض هستند.

به گزارش جام جم آنلاین به نقل از دیلی میل، معترضان ضددولتی در تایلند در حالی که موضع آنها علیه دولت پرایوت چان اوچا ، نخست وزیر این کشور همچنان ادامه دارد ، محفظه ای پر از رنگ به سوی پلیس پرتاب کردند.

در تصاویر قابل توجهی که از یکی از شلوغ ترین خیابان های بانکوک  یعنی تقاطع نانگ لونگ گرفته شده ،  هزاران نفر از هر رده سنی را می بینید که مجهز به پلاکاردها ، علائم و در برخی موارد راکت های رنگ آمیزی خانگی هستند. این راکت ها در تظاهرات اخیر معترضان در حجم وسیعی به سمت پلیس ضدشورش پرتاب شد.

معترضان از بی کفایتی دولت و نظام سلطنتی در مدیریت بیماری کرونا و بی کفایتی در زمینه واکسیناسیون جمعیت این کشور به شدت ناراضی هستند و هفته هاست علیه این وضعیت تظاهرات  می کنند. مشکلات اقتصادی این کشور آسیایی نیز دلیل دیگری برای اعتراضات ضددولتی است.

البته آغاز تظاهرات ضددولتی به یک سال پیش برمی گردد اما هر چقدر زمان پیش رفت بر شدت این تظاهرات ها افزوده شد.

مردم تایلند خواهان استعفای نخست وزیر تایلند هستند.

حمله رنگی! (تصاویر)

 

حمله رنگی! (تصاویر)

 

حمله رنگی! (تصاویر)

 

حمله رنگی! (تصاویر)

 

حمله رنگی! (تصاویر)

 

حمله رنگی! (تصاویر)

 

حمله رنگی! (تصاویر)

 

حمله رنگی! (تصاویر)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
روسیاهی به سازمان ملل ماند

روسیاهی به سازمان ملل ماند

طی روزهای اخیر، اخبار امیدوارکننده‌ای از یمن به گوش می‌رسد. رزمندگان مقاومت یمن نه‌تنها در استان استراتژیک و تعیین‌کننده مارب، بلکه در الحدیده و دیگر نقاط این کشور نیز در حال رقم زدن پیروزی تاریخی و بزرگی هستند و فراتر از آن، خرید تسلیحات آمریکایی از سوی ریاض، نه‌تنها موازنه نبرد را به سود ائتلاف متجاوز سعودی تغییر نداده، بلکه بر شدت و ضریب آسیب‌پذیری عربستان در صحنه جنگ نامنظم با یمنی‌ها افزوده است.

تغییر قواعد نبرد

تغییر قواعد نبرد

کاخ‌ سفید و بسیاری از استراتژیست‌های مطرح دو حزب سنتی آمریکا، تمرکز ویژه‌ای روی کلیدواژه جنگ ترکیبی کرده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها