یکی مانده به آخری!

در حالی که رقابت های المپیک امروز وارد روز دوم می شود بد نیست مروری بر نتایج روز گذشته ورزشکاران ایرانی داشته باشیم.
کد خبر: ۱۳۲۸۰۵۷

به گزارش جام جم آنلاین  ،‌ سی و دومین دوره بازی‌های المپیک از دیروز به طور رسمی در توکیو آغاز شد و نازنین ملایی و میلاد وزیری دو ورزشکار کشورمان بودند که در روز نخست به رقابت پرداختند. ملایی عملکرد خوبی در شروع داشت اما میلاد وزیری کماندار کشورمان نتیجه بدی به دست آورد. او از ساعت ۸و۳۰دقیقه دیروز به مصاف رقبای خود رفت که در مرحله مقدماتی از بین ۶۴ ورزشکار با کسب ۶۲۹ امتیاز در رده شصت و سوم قرار گرفت. یعنی او یکی مانده به آخر شد تا شروع بدی داشته باشد. وزیری قرار است در مرحله حذفی به مصاف آلیسون بریدی آمریکایی برود‌.نازنین ملایی به عنوان نخستین نماینده ایران در بازی‌های المپیک ۲۰۲۰ توکیو از ساعت ۵ صبح دیروز در رشته قایقرانی روئینگ با حریفانش رقابت کرد.
ملایی که در این مرحله در کنار قایقرانانی از آمریکا، بلاروس، پاراگوئه، سودان و نیجریه در گروه اول قرار داشت، مسافت ۲ کیلومتری را در ۷:۵۹.۰۱ دقیقه طی کرد و پس از نمایندگان آمریکا و بلاروس در رده سوم ایستاد.
نفرات اول تا سوم در هر گروه راهی یک چهارم نهایی می‌شوند و بقیه به شانس مجدد می‌روند. به این ترتیب ملایی روز دوشنبه در مرحله یک چهارم نهایی با حریفانش رقابت می‌کند.

 
newsQrCode
ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰
صعود به عشق مردم وطنم

گفت‌وگوی «جام‌جم» با امیرمحمد دانایی،جوان‌ترین ایرانی صعودکننده به اورست در آستانه سفر به کوه وحشی

صعود به عشق مردم وطنم

نیازمندی ها