jamejamonline
بین الملل عمومی کد خبر: ۱۳۲۱۶۰۶   ۲۸ خرداد ۱۴۰۰  |  ۱۵:۱۸

نامه‌ های نژادپرستانه برای اقلیت‌ های ساکن انگلیس:

به کشورتان برگردید!

سیاهپوستان، آسیایی‌ تبارها و سایر اقلیت‌ های ساکن یورک انگلیس در شمال این کشور در پی برگزیت نامه‌ هایی نژادپرستانه دریافت کرده‌اند که در این نامه‌ها، آنها را «خارجی‌ ها» نامیده و نوشته شده است: تا وقتی آنها در اینجا هستند، ما خوشحال نیستیم.

به گزارش جام جم آنلاین، این نامه‌ های تهدیدآمیز روز پنجشنبه در حالی در توئیتر منتشر شدند که ویلیام گومز، خبرنگار بنگلادشی و فعال حقوق بشری تصویری از یکی از این نامه‌ها را در توئیتش منتشر کرد که رویش نوشته شده بود: ما برگزیت را بردیم. زمان آن رسیده که شما هم به همان جایی برگردید که از آن آمده‌اید.

در ادامه این نامه همچنین آمده است: ما نیازی به خارجی‌ ها نداریم. از مشاغل ما بیرون بروید. از ‌کشور ما بیرون بروید و به کشورهای خودتان برگردید. ما تا وقتی شماها در کشور ما هستید، خوشحال نیستیم.

گومز به پلیس این مساله را گزارش کرد و در ادامه گفت: امیدوارم کسانیکه این نامه‌ها را دریافت می‌کنند، از پلیس کمک لازم را دریافت کنند. این وضعیت باید به طور کامل مورد بررسی قرار گیرد.

منبع: ایسنا

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ظهور قدرت‌های نوین تشدید افول آمریکا

ایالات‌ متحده‌آمریکا در تلاش برای حفظ هژمونی در حال افول خود، در پرونده‌های خاصی، متوسل به تحریم‌های یکجانبه برای اعمال فشار بر قدرت در حال ظهور چین شد. یکی از پاشنه‌های آشیل اژدهای خفته از نظر واشنگتن، هنگ‌کنگ است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر