jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۱۷۳۰۳   ۰۴ خرداد ۱۴۰۰  |  ۰۸:۲۸

واکسیناسیون 70 سال به بالاها آغاز شده است.

به گزارش جام جم آنلاین ، علی پروین واکسن کرونا زد. او می‌گوید: «نمی‌خواستم واکسن بزنم ولی خبرها را که شنیدم، تصمیمم عوض شد. وقتی به مرکز بهداشت لواسان رفتم دیدم اتفاقا پروتکل‌ها خیلی خوب رعایت می‌شود. همه به نوبت و با فاصله‌گذاری واکسن می‌زدند. مشکلی ندیدم.» او درباره علت فیلم گرفتن از لحظه واکسن زدنش می‌گوید: «برای این بود که تبلیغ شود و دیگران هم بیایند. همین جا از کادر درمان تشکر می‌کنم. بعضی‌ها می‌ترسند بیایند. ترس ندارند. بیایند و مشکلی نیست.» 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

عملکرد پارالمپیکی‌ ها؛ عالی و درخشان

اگر شناختی از عملکرد کمیته ملی پارالمپیک طی دوره‌های قبل داشته باشیم به این جمع‌بندی می‌رسیم که تصمیم ستاد رقابت‌ های پارالمپیک توکیو برای دوره‌2020 این بود که اعزام ورزشکاران بر حسب قانون «کیفی‌ گرایی» باشد.

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

نقطه‌ای که آن نیزه گذاشت

وقتی در مورد ورزش معلولان مطالعه می‌کنید یک بند میان اهداف آن وجود دارد که برداشت سطحی از یک ورزش همگانی است: بالابردن امید به زندگی در معلولان! بله، همه ما می‌دانیم معلولی که به صورت عمومی از رخوت آسایشگاه و عزلت خانه بیرون می‌آید و ورزش می‌کند به‌جز ترشح هورمون‌های امیدبخش و انگیزه‌های رو به جلویی که دارد، وقتی می‌بیند می‌تواند ضعف جسمی خود در برخی حرکات را با توانمندی در حرکات دیگر جبران کند، می‌فهمد زندگی به نقطه پایان نرسیده است، اما این تمام ماجرا نیست.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

نیازمندی ها