jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۷۷۸۹   ۲۶ اسفند ۱۳۹۹  |  ۰۸:۱۵

حوادث بین الملل؛ آمریکا

قاتل آسیایی ها بازداشت شد

مردی که به آسیایی ها حمله می کرد و یک مرد آسیایی را نیز به قتل رسانده بود بازداشت شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از دیلی میل، متهم به افراد مسن آسیایی در خیابان های سالزبری آمریکاحمله کرده است و چند تن را مجروح و یک نفر را نیز کشته است.

قاتل آسیایی ها بازداشت شد

رئیس پلیس اوکلند آمریکا "لرون آرمسترانگ" دراین باره گفت: متاسفانه رفتار این متهم بسیار نژادپرستانه بوده است. او ناگهان قربانیان آسیایی خود را شناسایی کرده و آنها را هل می داد در این میان یک مرد چینی به نام "پاک هو" پس از زمین خوردن سرش به جدول خیابان برخورد کرده و پس از خونریزی و انتقال به بیمارستان جان سپرده است. ما با استفاده از فیلم دوربین های مداربسته توانستیم این مهاجم نژادپرست و قاتل را شناسایی و بازداشت کنیم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر