jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۳۰۵۳۳۳   ۰۷ اسفند ۱۳۹۹  |  ۰۸:۳۸

کودک ۳ ساله هندی، مقابل چشمان والدینش مورد حمله پلنگی وحشی قرار گرفت و جانش را از دست داد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از باشگاه خبرنگاران جوان، یک کودک ۳ ساله هندوستانی بر اثر حمله مرگبار پلنگ جانش را از دست داد. این کودک که از ناحیه گردن توسط این پلنگ زخمی شده بود در محل حادثه جان باخت. این اتفاق روز شنبه و در منطقه «جوناگاد» واقع در ایالت گجرات رخ داد.
این کودک به همراه والدینش در مزرعه‌ای واقع در روستای «دِولی» حضور داشتند که این اتفاق رخ داد. این کودک در گوشه‌ای از مزرعه مشغول بازی بود که مورد حمله پلنگ قرار گرفت. این حیوان پس از حمله این کودک را تا مسافت کوتاهی در داخل مزرعه با خود حمل کرد. این پلنگ از جنگل گیر وارد این منطقه شده بود.
 
حمله مرگبار پلنگ به کودک ۳ ساله
در لحظه وقوع حادثه والدین قربانی مشغول بریدن نیشکر در مزرعه خود بودند. آن‌ها پس از مفقود شدن فرزند خود شروع به جستجو کردند و جنازه او را در فاصله کمی از مزرعه پیدا کردند. اداره جنگلبانی محلی تله‌هایی را برای به دام انداختن این پلنگ در نقاط مختلف منطقه نصب کرده است.
این چهارمین مرگ انسان بر اثر حمله حیوانات وحشی طی ۲ ماه گذشته در منطقه گیر هند به شمار می‌رود. در تاریخ ۷ ژاویه یک پسر ۴ ساله نیز در منطقه «گیر سومنات» در یک مزرعه و در مقابل چشمان والدینش توسط یک پلنگ مورد حمله قرار گرفت و جانش را از دست داد.
در تاریخ ۲۱ دسامبر نیز یک دختر ۱۷ ساله پس از مورد حمله قرار گرفتن توسط دو شیر در مزرعه‌ای در روستای «دِهانفولیا» جانش را از دست داد. در تاریخ ۲۴ دسامبر نیز یک پسر ۱۷ ساله در روستای «کاسان» مورد حمله پلنگ قرار گرفت و جان باخت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر