ادعای جدید متهم به قتل در جلسه محاکمه

رفیق‌ کشی در کمپ تفریحی

پسر جوان که متهم است دوستش را در یک کمپ تفریحی به قتل رسانده‌، در جلسه دادگاه ادعای جدیدی را مطرح کرد.
کد خبر: ۱۳۰۲۷۸۳

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه جام‌جم، یکم آبان سال ۹۷ ماموران پلیس فیروزکوه در جریان درگیری دو پسر جوان در یک کمپ تفریحی قرار گرفته و بعد از حضور در محل با جسد پسر جوانی رو‌به‌رو شدند که به نظر می‌رسید بر اثر اصابت جسم سخت به سرش جان باخته است.

جست‌وجو در اطراف محل قتل آغاز شد و چند دقیقه بعد پسر جوانی در حالی که کیسه‌ای مشکی در دست داشت شناسایی شد. او همچنین سنگی همراه داشت که روی آن آثار خون و مو وجود داشت.

پسر جوان به پلیس آگاهی منتقل شد و به قتل اعتراف کرد و گفت: من و سیامک با هم دوست بودیم و برای تفریح به فیروزکوه آمده و اینجا چادر زدیم. قرار بود چند روزی اینجا بمانیم اما اختلافی بین ما پیش آمد و با هم درگیر شدیم. او با چاقو به سمت من حمله کرد که من سنگی برداشتم و به سرش چند ضربه زدم که باعث مرگش شد. بعد هم فرار کردم که ماموران شناسایی‌ام کرده و بازداشت شدم.

در گزارش پزشکی قانونی هم اصابت جسم سخت به سر مقتول علت مرگ او اعلام شد. با تکمیل تحقیقات مقدماتی در دادسرا برای فرهاد به اتهام قتل دوستش کیفرخواست صادر شد و پرونده برای محاکمه به دادگاه کیفری استان تهران فرستاد شد. مادر مقتول در این جلسه برای قاتل پسرش درخواست قصاص کرد و گفت: فرهاد حرف‌های دروغ بسیاری زده و حاضر به بخشش او نیستم.

فرهاد وقتی در جایگاه قرار گرفت ادعای جدیدی را مطرح کرد و منکر قتل دوستش شد . او در دفاعیاتش گفت: من و سیامک با هم دوست بودیم و هیچ مشکلی با هم نداشتیم. آن روز برای خوشگذرانی کمپ زدیم که مرد نقابداری به ما حمله کرد. او می‌گفت این منطقه متعلق به اوست و نباید وارد آنجا می‌شدیم. او با ما درگیر شد و مرا کتک زد. بر اثر شدت کتک‌ها بیهوش شدم. زمانی که به هوش آمدم‌، سیامک مرده بود . مرد نقابدار وقتی فهمید زنده هستم به تعقیبم پرداخت که فرار کردم. ماموران پلیس به من مشکوک شده و دستگیر شدم.

رئیس دادگاه: چرا سنگ خونین همراه داشتی؟

متهم به قتل : در کیسه مشکی وسایل من و سیامک بود و نمی‌دانم سنگ خونین چرا صورتجلسه شده است.

رئیس دادگاه : اما در تحقیقات اولیه به قتل اعتراف کردی؟

متهم به قتل: آن روز ترسیده بودم و تحت فشار روانی به قتل اعتراف کردم. من و سیامک هیچ درگیری نداشتیم و درخواست‌ دارم تبرئه شوم.

پس از دفاعیات متهم و وکیل مدافعش قضات برای تصمیم‌گیری وارد شور شدند.

ارسال نظرات در انتظار بررسی: ۰ انتشار یافته: ۰

نیازمندی ها