jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۰۸۵۴   ۲۲ دی ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۰

جام جم به بهانه بازی پرسپولیس و استقلال منتشر کرد

دربی اولی‌ها

روزنامه جام جم درباره دربی امروز پایتخت مطلبی در رابطه با بازیکنانی که نخستین بار در این دیدار به میدان می روند منتشر کرده است که این مطلب را در ادامه می خوانید.

 
یکی از موضوعاتی که در مورد شهرآورد تهران صحبت می‌شود، تجربه بازیکنان و تعداد دفعاتی است که در این بازی مهم حاضر شده‌اند. در هر دربی، چند بازیکن هستند که برای اولین‌بار حضور در این بازی را تجربه می‌کنند. دربی ۸۴ نیز از این قاعده مستثنا نیست. دربی اول‌های دو تیم به این ترتیب است:

استقلال
رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، سبحان خاقانی، احمد موسوی، بابک مرادی، سجاد آقایی، مهدی مهدی‌پور، متین کریم‌زاده و فردین رابط.

پرسپولیس
حامد لک، سعید آقایی، وحید سرلک، احسان پهلوان و آرمان رمضانی
محمود فکری از این بین مطمئنا از مظاهری، مرادمند، موسوی و مهدی‌پور در ترکیب خود استفاده می‌کند. در آن طرف یحیی گل‌محمدی هم به غیر از رمضانی از چهار بازیکن دیگرش در ترکیب ابتدایی استفاده می‌کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

یک انتخاب فوتبالی و چند نکته

روز گذشته شهاب الدین عزیزی خادم به عنوان رییس جدید فدراسیون فوتبال انتخاب شد. حسن روشن پیشکسوت فوتبال در اینباره یادداشتی در اختیار روزنامه جام جم گذاشت.

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

دشواری های ساخت فیلم ورزشی

 سینما می‎تواند یک پل ارتباطی بین فرهنگ و ورزش باشد. وقتی که فیلم‎های ورزشی ساخته نمی‎شود از جهات گوناگونی به ورزش هم کمتر پرداخته می‎شود.

درسی که پرسپولیس به ما داد

درسی که پرسپولیس به ما داد

تا به‌حال توی چشم‌های شیر زل زده‌اید؟! اگر این مطلب را می‌خوانید نشان می‌دهد که هیچ‌گاه در چشمان هیچ شیر زنده و آزادی زل نزده‌اید، چرا که چشم‌های شیر درنده پیش از دندان‌های او طعمه را از پای در می‌آورد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر