jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۰۸۵۴   ۲۲ دی ۱۳۹۹  |  ۱۰:۴۰

جام جم به بهانه بازی پرسپولیس و استقلال منتشر کرد

دربی اولی‌ها

روزنامه جام جم درباره دربی امروز پایتخت مطلبی در رابطه با بازیکنانی که نخستین بار در این دیدار به میدان می روند منتشر کرده است که این مطلب را در ادامه می خوانید.

 
یکی از موضوعاتی که در مورد شهرآورد تهران صحبت می‌شود، تجربه بازیکنان و تعداد دفعاتی است که در این بازی مهم حاضر شده‌اند. در هر دربی، چند بازیکن هستند که برای اولین‌بار حضور در این بازی را تجربه می‌کنند. دربی ۸۴ نیز از این قاعده مستثنا نیست. دربی اول‌های دو تیم به این ترتیب است:

استقلال
رشید مظاهری، محمدحسین مرادمند، سبحان خاقانی، احمد موسوی، بابک مرادی، سجاد آقایی، مهدی مهدی‌پور، متین کریم‌زاده و فردین رابط.

پرسپولیس
حامد لک، سعید آقایی، وحید سرلک، احسان پهلوان و آرمان رمضانی
محمود فکری از این بین مطمئنا از مظاهری، مرادمند، موسوی و مهدی‌پور در ترکیب خود استفاده می‌کند. در آن طرف یحیی گل‌محمدی هم به غیر از رمضانی از چهار بازیکن دیگرش در ترکیب ابتدایی استفاده می‌کند.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

AFC سیاست زده ترین کنفدراسیون دنیا

 شاید این سوال اهالی فوتبال و به ویژه هواداران پرسپولیس بی جواب بماند که آیا مستحق‌تر از پرسپولیس برای میزبانی گروه E رقایت های لیگ قهرمانان وجود داشت؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر