jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۳۰۰۸۵۳   ۲۲ دی ۱۳۹۹  |  ۱۰:۵۳

بنا به اعلام کمیته داوران فدراسیون فوتبال، رضا کرمانشاهی به همراه آرمان اسعدی و تورج عیوض‌محمدی به عنوان تیم داوری دربی ۹۴ پایتخت انتخاب شدند.

روزنامه جام جم دراینباره نوشت:  بنا بر این خبر، بیژن حیدری و  وحید کاظمی هم داوران پشت دورازه هستند.  این داور ۴۲ ساله تهرانی برای اولین‌بار است که دربی پایتخت را سوت می‌زند. او در حالی به عنوان داور بازی امروز انتخاب شد که تا لحظات آخر رقابتی با محمد‌حسین زاهدی‌فر بر سر داوری این بازی داشت. این ماجرا، درباره دربی ۹۳ و بازی نیمه‌نهایی جام‌حذفی فصل گذشته نیز وجود داشت. در حالی که رسانه‌ها می‌گفتند کرمانشاهی آن بازی را سوت می‌زند، اما در لحظات آخر زاهدی‌فر به عنوان داور انتخاب شد. بعد از این اتفاق، کرمانشاهی سخنانی جنجالی را بیان کرد و گفت: آقای سهرابی در دپارتمان داوری به دلیل خصومت شخصی و مشکلی که با اسماعیل صفیری رئیس کمیته داوران داشت، زیر آب من را در کمیته اخلاق فدراسیون فوتبال زد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

پیامی که دربی برای فوتبال ایران داشت

امیر حاج‌رضایی کارشناس فوتبال درباره دربی اخیر پایتخت یادداشتی را در اختیار روزنامه جام جم قرار داده و این مسابقه را تجزیه و تحلیل کرده است. یادداشت این کارشناس را در ادامه بخوانید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر