jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۹۷۶۵۶   ۰۷ دی ۱۳۹۹  |  ۱۳:۲۲

راننده فراری كه فیلم تصادفش با عابری در فضای مجازی جنجالی شده بود، دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از روزنامه جام‌جم، چند روزی است فیلمی در فضای مجازی از یك تصادف منتشر شده كه با واكنش كاربران فضای مجازی همراه بوده است.

در این فیلم، راننده خودروی ام‌وی‌ام سفیدرنگ بعد از برخورد با یک عابر پیاده و تصادف با چند خودروی دیگر، متواری می‌شود. بررسی فیلم مشخص كرد، حادثه یكم دی‌ماه امسال در محله گوهردشت رخ داده است.

مجروح حادثه که مرد 43 ساله‌ای بود، به بیمارستانی در كرج منتقل شد، اما شامگاه چهارشنبه بر اثر شدت جراحات جان باخت.

پرونده برای شناسایی راننده فراری به اداره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی البرز ارسال شد. در بررسی‌های اولیه مشخص شد که خودروی ام‌وی‌ام صبح روز یكم دی از پمپ بنزینی در محله گیشای تهران سرقت شده بود.

عصر همان روز مالك خودرو، با دیدن اتفاقی خودرویش در پمپ‌ بنزینی در كرج، از مردم برای دستگیری سارق درخواست كمك می‌كند و سارق برای فرار ابتدا با عابر و بعد چند خودرو تصادف كرده و از محل دور می‌شود.

پلاك خودرو در اختیار تیم‌های پلیس قرار گرفت كه چند ساعت بعد رها شده در خیابان پیدا شد.

در ادامه هویت سارق شناسایی شد. مرد 32 ساله سابقه سرقت‌های متعدد داشت و تحت تعقیب مراجع قضایی هم بود.

با شناسایی مخفیگاه متهم در مهرشهر كرج، ماموران او را با شلیك تیرهوایی دستگیر كردند. در ادامه تحقیقات مشخص شد، متهم فوق‌لیسانس كامپیوتر دارد و یك شركت هم در این زمینه دارد.

سرهنگ محمدنادربیگی، رئیس‌پلیس آگاهی استان البرز با بیان این‌كه متهم در بازجویی‌های صورت‌گرفته به جرم خود اعتراف كرده است، افزود: تحقیقات درخصوص سایر جرایم ارتكابی متهم ادامه دارد.

وی افزود: با دستور معاون دادستان و سرپرست دادسرای ناحیه 3 كرج، چهره متهم بدون پوشش در رسانه‌ها منتشر می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

نقش‌ فضای‌ شهری ‌در‌ جرایم

وقوع یک قتل، متاثر از عوامل مختلفی است. بر‌اساس مکتب شیکاگو میان منطقه زندگی افراد و قشر و طبقه آنان با جرم رابطه وجود دارد.

فاصله انگیزه‌ها

فاصله انگیزه‌ها

جرم‌شناسان در مورد رویکرد خود در مورد قتل عمدی، تقسیم‌بندی‌های مختلفی دارند و در‌خصوص انگیزه‌ها، روش‌های انجام قتل و عنصر روانی مرتکب تقسیم‌بندی‌هایی انجام داده‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر