jamejamonline
گوناگون عمومی کد خبر: ۱۲۹۲۰۸۴ ۱۵ آذر ۱۳۹۹  |  ۱۰:۵۸

«لونا وینر» دختری آمریکایی که بیشتر به «لکه بتمن» شناخته می‌شود، زیرا صورت او کاملاً از تب رنگی یا به اصطلاح ماه گرفتگی پوشانده شده بود و برای انجام عمل جراحی زیبایی به روسیه سفر کرده و تا حدودی میزان لکه صورتش کمتر شد.

به گزارش جام جم آنلاین و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، مادر این دختر آمریکایی تعدادی تصویر منتشر کرد که نشان دهنده پیشرفت وضع دخترش است. تصاویر نشان می‌دهد که لکه صورت دختر کوچک شده و پوست گونه او بهبود پیدا کرده است.

مادر این دختر همچنین توضیح داد که روی پای چپ دختر یک نشانه وجود دارد، جایی که یک تکه پوست از آن برای عمل جراحی گرفته شده است. هشت ماه پیشتر، هنگامی که از پوست برای بینی استفاده می‌شد، روی پای دیگر نیز عمل انجام شد.

کارول در یک مصاحبه گفت که او و دخترش در تاریخ ۹ دسامبر به خانه برمی گردند و کودک اکنون حال خوبی دارد و در حال بهبودی از عمل است.

آندری الکسوتیکن، مدیر مرکزی که این عمل برای کودک انجام شده است، گفت که هنوز تاریخ عمل بعدی مشخص نیست و در مورد بازگشت مادر و دختر به روسیه تصمیم گیری می‌شود.

پیشنهاد درمان این دختر بچه در آمریکا به انجام ۸۰ عمل و هزینه بیش از ۴۰۰۰۰۰ دلار نیاز داشت در حالی که پزشکان روسیه روش متفاوتی از درمان را پیشنهاد کردند که دفعات و هزینه کمتری داشت.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل: