jamejamclick
کلیک بازی کد خبر: ۱۲۷۳۴۷۳   ۲۱ مرداد ۱۳۹۹  |  ۲۲:۲۷

به‌تازگی باز هم شواهد بیشتری از وجود کنسول Xbox Series S لو رفته که این بار، قانع‌کننده‌تر از همیشه هستند. با بازی سنتر و جدید ترین اخبار بازی همراه باشید.

کنسول Xbox Series S

طبق گزارشات مختلف، شرکت Microsoft در کنار سونی رویداد بزرگی را برای این ماه در نظر گرفته‌است. شایعات از این حکایت دارند که بخش مهمی از رویداد مایکروسافت را علام قیمت کنسول نسل بعدی Xbox و همچنین تأیید کنسول Xbox Series S تشکیل می‌دهند.

حال کاربری به‌نام Zak S در توئیتر تصاویری را از کنترلر نسل بعدی ایکس باکس به‌اشتراک گذاشته که به گفته او، با قیمت 35 دلار آن را تهیه کرده‌است. بر روی جعبه کنترلر، نام دستگاه‌هایی که این کنترلر با آن‌ها سازگاری دارد درج شده: ویندوز 10، ایکس باکس وان، اندروید، iOS و Xbox Series X/S. این کاربر برای اثبات ادعای خود، از چند زاویه متفاوت تصاویر و ویدئوهای مختلفی را منتشر کرده که واقعی به‌نظر می‌رسند و The Verge نیز آن‌ها را تأیید کرده‌است.

شایعات مربوط به این کنسول ابتدا از دسامبر سال 2018 شروع شد. مطابقت این شایعات، Xbox Series S یک مدل ضعیف‌تر از کنسول ایکس باکس سری ایکس است که قیمت پایین‌تری دارد و در آینده به اکوسیستم نسل بعد مایکروسافت وارد می‌شود. این کنسول برای مدت‌ها با اسم رمز “لاکهارت” شناخته می‌شد و به‌نظر می‌رسد در طی هفته‌های آینده، بالاخره باید منتظر معرفی رسمی آن باشیم.
بازی سنتر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر