jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۷۰۹۴۳   ۲۱ تير ۱۳۹۹  |  ۲۰:۰۹

همانطور که پیش بینی می شد فیفا هیچ علاقه ای به منتفی کردن کلیه رقابت های فوتبال باشگاهی ندارد.

به گزارش جام جم آنلاین ، با وجود موج دوم شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان همه رقابت های باشگاهی فوتبال باید دوباره مثل زمستان سال گذشته تعلیق شود اما فیفا اینبار سد محکمی در برابر این اتفاق است.

روز گذشته جیانی اینفانتینو رییس فیفا رسما اعلام کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا برنامه فیفا این است که همه رقابت‌ها برگزار شوند و هیچ رقابتی لغو نشود.

به این ترتیب هیچ لیگی حق تعطیل شدن ندارد در غیراینصورت ادامه آن بعد از توقف دوباره از نگاه فیفا به رسمیت شناخته نمی شود.

بسیاری از کارشناسان پیش بینی می کنند ادامه رقابت های فوتبال باشگاهی منجر به شیوع بیشتر ویروس کرونا خواهد شد اما گویا فیفا ابدا به این مسئله اعتقادی ندارد و می خواهد نقش همدست کرونا را ایفا کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

وداع تلخ با «آقا نادر»؛ مرد شماره یک اخلاق

 نادر دست‌نشان متولد ۱۳۳۹‌ از نامداران فوتبال مازندران و پرافتخارترین بازیکن تیم نساجی مازندران بود که هم در دوران اوج و هم در دوران مربی‌گری، نزد همه کسانی که او را از نزدیک می‌شناختند، مرد اخلاق بود.

فوتبال، بازتابی از زندگی

فوتبال، بازتابی از زندگی

برای ما فوتبالی‌ها که از بچگی تا پیرانه‌سری با فوتبال زندگی کرده‌ایم، طبیعی است که فوتبال آمیخته با زندگی است و در تک‌تک سلول‌های بدن ما تنیده شده است.

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

بله! ما هم در این ورزشگاه بازی کردیم

 نیم قرن از عمر ورزشگاه آزادی می‌گذرد. اولین خاطره‌های من از این ورزشگاه به سال ۱۳۵۳ برمی‌گردد که برای تماشای بازی ایران و کره‌شمالی در مقدماتی جام‌جهانی ۱۹۷۴

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر