jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۶۹۵۶۳   ۰۳ تير ۱۳۹۹  |  ۱۸:۳۵

زن جوانی که در پی اختلاف با خانواده همسر سابقش خیاطی پدر او را به آتش‌ کشیده بوده، دستگیر شد.

به گزارش گروه حوادث جام جم آنلاین از مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ، حوالی ساعت پنج صبح روز ۱۹ فروردین ماه امسال یک فقره حریق مغازه خیاطی در خیابان آیت به سامانه ۱۲۵ و نیز مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ اطلاع داده شد که به دنبال آن عوامل آتش‌نشانی در محل حاضر شده و اقدام به اطفای حریق کردند. همزمان با آنان نیز ماموران کلانتری نارمک در محل حاضر شده و رسیدگی به موضوع را در دستور کار خود قرار دادند تا اینکه در گزارش نهایی علت وقوع حریق مشخص شد که حریق عمدی و با استفاده از بنزین رخ داده است.

به همین دلیل نیز پرونده‌ای در پلیس تشکیل شده و برای رسیدگی تخصصی به اداره شانزدهم پلیس آگاهی تهران ارجاع شد. با ارجاع پرونده به پلیس آگاهی ماموران به محل رفته و با بررسی میدانی و پرس و جو از اهالی محل متوجه شدند که یکی از همسایگان در همان لحظه وقوع حریق زن جوانی را در حال فرار از محل مشاهده کرده است. در همین راستا نیز کارآگاهان اقدام به تحقیق دوباره از شاکی کرده و در جریان آن متوجه شدند که عروس این فرد اخیرا از پسرش جدا شده و درپی همین موضوع نیز دارای اختلاف خانوادگی با وی هستند.

با کسب این اطلاعات ماموران پلیس آگاهی با استفاده از شیوه های نوین کشف جرم، متهم اصلی پرونده به نام «هما» را شناسایی کرده و با هماهنگی قضایی در عملیاتی او را دستگیر و در تاریخ ۲۵ خرداد ماه به مقر انتظامی منتقل کردند که این فرد تحت بازجویی قرار گرفت و گرچه ابتدا سعی داشت خود را بی‌گناه و بی‌اطلاع از موضوع نشان دهد اما با مشاهده اسناد و ادله لب به اعتراف گشود و به جرم خود اعتراف کرد. این زن دلیل کارش را اختلافات خانوادگی و دعوایش با همسر سابقش اعلام کرد.

مرکز اطلاع‌رسانی پلیس آگاهی تهران بزرگ با تایید این خبر اعلام کرد با اعتراف صریح متهم، او به همراه پرونده تشکیل شده برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر