jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۹۲۷۶ ۳۱ خرداد ۱۳۹۹  |  ۱۵:۳۷

مقام مسئول مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به تردد روان در محور هراز‌، آزادراه تهران-شمال و آزادراه قزوین-رشت، از بروز ترافیک سنگین در محور چالوس مسیر شمال به جنوب‌ محدوده هزارچم و در محور فیروزکوه مسیر رفت و برگشت‌ محدوده گیلاوند، خبر داد.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌ها‌، اظهار داشت: در حال حاضر‌ ترافیک‌ در محور چالوس مسیر شمال به جنوب‌ محدوده هزارچم و در محور فیروزکوه مسیر رفت و برگشت‌ محدوده گیلاوند سنگین است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها از تردد روان در محور هراز‌، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت خبر داد.

‌وی اظهار کرد: دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در آزادراه قزوین - کرج محدوده های پل کردان، مهرویلا و پل فردیس نشان می‌دهد.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اظهار‌ کرد: در محورهای شمالی بارش و مداخلات جوی خاصی گزارش نشده است.

بیشترین‌ تردد جاده‌ها بین ساعات 19 تا 20

وی گفت: بر اساس اطلاعات‌ سامانه‌های ترددشمار برخط و دوربین‌های نظارت تصویری، در حال حاضر اغلب محورهای مواصلاتی کشور باز است و تردد در آن‌ها به روال عادی جریان دارد.

محرابی‌نیا افزود: کل تردد ثبت شده در شبانه‌روز گذشته در جاده‌ها‌ بر اساس رصد‌ از 2250 ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری، نسبت به روز قبل 12.3 درصد افزایش نشان می ‌دهد، در همین مدت همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین در ترافیک راه‌ها 11.3 درصد، بیشترین تردد بین ساعات 19 تا 20 و کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح ثبت شد.

انسداد پنج جاده به دلیل نداشتن ایمنی‌

وی اظهار کرد‌: در حال حاضر جاده شهداد-نهبندان در استان کرمان، محور خرم آباد-پل‌دختر ‌در استان لرستان،‌ ‌محور قزوین-همدان در کیلومتر 110‌‌، محور فرعی شمشک-دیزین‌ و جاده رامیان-اولنگ-شاهرود، ‌‌به دلیل نداشتن ایمنی مسدود است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها بیان کرد: در محور هراز مقطع رودهن-پلور در محدوده شهر آبعلی تا 20 شهریور 99، روزهای شنبه از ساعت 12 تا 19، روزهای یکشنبه تا سه شنبه از ساعت 7 تا 19 و روزهای چهارشنبه از ساعت 7 تا 12 هر هفته غیر از روزهای پنجشنبه، جمعه، ایام تعطیلات رسمی و همچنین روزهای قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، به‌ دلیل اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت معیوب‌ تردد همزمان با اجرای عملیات، با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می‌شود.

آزادراه کرج-تهران پرترافیک ترین جاده کشور

محرابی‌نیا اظهار داشت:‌ در شبانه‌روز گذشته در‌ آزادراه کرج - تهران، آزادراه قزوین - کرج‌ و آزادراه کرج - قزوین‌ بیشترین تردد ثبت شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

کنترل کرونا با تشویق و تنبیه

نقش‎ها را باید جدی گرفت. اگر می‎‌خواهیم پروتکل‎های بهداشتی مقابله با بیماری کرونا رعایت شود، آمار ابتلا به بیماری کاهش پیدا کند یا کمک کنیم آمار مرگ و میر کم شود، باید هر کسی نقش خود را درست انجام دهد.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر