jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۷۰۳۴ ۳۰ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۲۱:۰۱

فدراسیون فوتبال اسکاتلند تصمیم گرفت بازی‌های باقی مانده لیگ را برگزار نکند و سلتیک را به عنوان قهرمان فصل ۲۰-۲۰۱۹ اعلام کرد. به همین خاطر تعدادی از هواداران این تیم محبوب اسکاتلندی خود را به سلتیک پارک رساندند تا این قهرمانی را جشن بگیرند.

به گزارش جام جم آنلاین از ایسنا، آنها عجیب‌ترین جشن قهرمانی را تجربه کردند چون نه خبری از بازیکنان سلتیک بود و نه مراسمی تدارک دیده شده بود.

یکی از هواداران با مجسمه بیلی مک نیل (یکی از اسطوره‌های باشگاه) که جام را بالای سر برده است جشن قهرمانی گرفت و جف میشل، عکاس getty Images این لحظه را به ثبت رساند.

 

جام ویروسی سلتیک (+عکس)

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر