jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۹۰۸ ۲۹ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۲۵

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور با اشاره به انسداد شبانه منطقه یک آزادراه تهران ـ شمال و آزادراه چالوس ـ مرزن‌آباد گفت: دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک در آزادراه قزوین ـ‌ کرج و آزادراه ساوه ـ تهران نشان می‌دهد.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی جاده‌های کشور، اظهار کرد: در حال حاضر در آزادراه قزوین ـ کرج بین پایانه شهید کلانتری تا پل فردیس شاهد ترافیک سنگین هستیم، ضمن آن که دوربین‌های نظارت تصویری ترافیک سنگین در آزادراه ساوه ـ تهران محدوده بادران نشان می‌دهد.

مه‌ گرفتگی در کندوان و بارش باران در هراز و فیروزکوه

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار داشت: در حال حاضر ترافیک در محورهای فیروزکوه، کندوان، هراز، آزادراه تهران ـ شمال و آزادراه قزوین ـ رشت در مسیر رفت و برگشت روان است.

وی با اشاره به بارش باران در محورهای هراز و فیروزکوه اظهار داشت: در محور کندوان مه‌گرفتگی در ارتفاعات گزارش شده است ضمن آنکه در جاده‌های استان‌های مازندران و خراسان‌رضوی بارش باران داریم.

کاهش 2.3 درصدی ترافیک در جاده‌ها

محرابی‌نیا اظهار داشت: بر اساس اطلاعات 2298 دستگاه ترددشمار جاده‌ای در شبانه‌روز گذشته تردد نسبت به مدت مشابه روز قبل 2.3 درصد کاهش دارد در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 کمترین تردد بین ساعات 4 تا 5 صبح و سهم خودروهای سنگین در ترافیک راه‌ها 18 درصد ثبت شد.

آزادراه‌های کرج ـ تهران و کرج ـ قزوین پر ترافیک‌ترین جاده‌های کشور

محرابی‌نیا بیان کرد: در شبانه‌روز گذشته بیشترین تردد در آزادراه کرج ـ تهران (125 هزار تردد) ثبت شد و پس از آن آزادراه‌های کرج ـ قزوین و تهران ـ کرج پر ترافیک‌ترین جاده‌های کشور بود.

بازگشایی محور سی‌سخت ـ پادنا و انسداد 7 جاده

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور بیان کرد:‌ محور سی‌سخت ـ پادنا در استان کهگیلویه و بویراحمد که از 26 آبان 98 مسدود شده بود، بازگشایی شد.

وی ادامه داد: در حال حاضر آزادراه قزوین ـ رشت محور قزوین ـ همدان، جاده خرم‌آباد ـ پلدختر، محور شهداد ـ‌ نهبندان، جاده شمشک ـ دیزین و محور رامیان ـ‌ شاهرود مسدود است.

وی اضافه کرد:‌ آزادراه چالوس ـ‌ مرزن‌آباد و بالعکس تا اطلاع بعدی از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور یادآور شد: آزادراه تهران ـ شمال در منطقه یک هر روز از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد به غیر از روزهای پنج‌شنبه و جمعه و تا پیش از تعطیلات عید فطر مسدود است و محورهای جایگزین فیروزکوه، کندوان و هراز است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شادی‌های کوچک بزرگ

شادی‌های کوچک بزرگ

حیاط خانه ما 20قدم پهنا داشت و 30قدم درازا. با یک باغچه که بزرگ‌ترین درخت یاس دنیا را داشت و سبد بسکتبالی که خیلی بلندتر از استانداردهای فیبا بود و یک دوچرخه آبی و قرمز که به دیوار تکیه کرده بود.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر