jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۴۲۶ ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۴۱

مقام مسئول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه در حال حاضر تردد در محورهای کندوان، فیروزکوه، هراز، آزادراه رشت- قزوین و آزادراه تهران- شمال روان است، گفت: در‌ محورهای هراز و فیروزکوه بارش باران گزارش شده است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها بیان کرد: طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و 2288 دستگاه ترددشمار، در شبانه‌روز گذشته میزان تردد در جاده‌ها ‌نسبت به روز قبل 1.3 درصد کاهش دارد، در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد و سهم خودروهای سنگین در ترافیک راه‌ها 17.4 درصد بود.

آزادراه‌های کرج-تهران و کرج- قزوین پرترافیک‌ترین جاده‌ها

وی بیان کرد: ‌در شبانه روز گذشته آزادراه‌های کرج- تهران، کرج- قزوین و قزوین- کرج پرترافیک‌ترین جاده کشور بود.

انسداد شبانه آزادراه تهران - شمال تا پیش از تعطیلات عید فطر

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار داشت: ‌آزادراه تهران- شمال در منطقه یک هر روز از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد غیر از ایام تعطیلات رسمی و روزهای قبل و بعد از تعطیلات، مسدود است که این انسداد تا پیش از تعطیلات عید فطر ادامه دارد و محورهای جایگزین هراز،‌ فیروزکوه و کندوان است.

انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی کافی

محرابی‌نیا با اشاره به انسداد 10 جاده به دلیل نداشتن ایمنی، گفت: در این باره می‌توان به محورهایی نظیر آزادراه قزوین- رشت، جاده رودبار- قلعه‌گنج، محور قزوین- همدان، محور رودبار- کهنوج، جاده خرم‌آباد- پلدختر و محور فرعی شمشک- دیزین اشاره کرد.

تردد روان در محورهای منتهی به شمال

وی اظهار داشت: در حال حاضر تردد در محورهای کندوان، فیروزکوه، هراز، آزادراه رشت- قزوین و آزادراه تهران- شمال روان است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: ‌محورهای هراز و فیروزکوه بارش باران گزارش شده است و در محور کندوان مه‌گرفتگی در ارتفاعات داریم، همچنین در برخی از جاده‌های گلستان و مازندران باران می‌بارد.

محرابی‌نیا اضافه کرد: ‌در حال حاضر در آزادراه قزوین- کرج، ترافیک است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

آتش بی‌توجهی دولت‌ها به جنگل

همیشه وقتی یک آتش‌سوزی وسیع در پهنه‌های جنگلی کشورمان رخ می‌دهد، بحث‌هایی تکراری درباره لزوم تامین امکانات، بالگرد و بودجه مطرح می‌شود و نهادهای مختلف نیز تقصیر را بر گردن هم می‌اندازند و چند روز بعد از خاموش شدن آتش نیز همه‌چیز به فراموشی سپرده می‌شود.

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

اسلام، ضامن حقوق و آزادی زنان

دین اسلام، حقوقی را برای انسان قرار داده است که در این خصوص تفاوتی میان زن و مرد به عنوان دو فرد وجود ندارد و حقوق مشترک زنان و مردان در جامعه اسلامی تلقی می‌شود.

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر