jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۴۲۶   ۲۳ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۵:۴۱

مقام مسئول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای با بیان اینکه در حال حاضر تردد در محورهای کندوان، فیروزکوه، هراز، آزادراه رشت- قزوین و آزادراه تهران- شمال روان است، گفت: در‌ محورهای هراز و فیروزکوه بارش باران گزارش شده است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها بیان کرد: طبق اطلاعات دوربین‌های نظارت تصویری و 2288 دستگاه ترددشمار، در شبانه‌روز گذشته میزان تردد در جاده‌ها ‌نسبت به روز قبل 1.3 درصد کاهش دارد، در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19 و کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح ثبت شد و سهم خودروهای سنگین در ترافیک راه‌ها 17.4 درصد بود.

آزادراه‌های کرج-تهران و کرج- قزوین پرترافیک‌ترین جاده‌ها

وی بیان کرد: ‌در شبانه روز گذشته آزادراه‌های کرج- تهران، کرج- قزوین و قزوین- کرج پرترافیک‌ترین جاده کشور بود.

انسداد شبانه آزادراه تهران - شمال تا پیش از تعطیلات عید فطر

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راههای کشور اظهار داشت: ‌آزادراه تهران- شمال در منطقه یک هر روز از ساعت 19 تا 7 صبح روز بعد غیر از ایام تعطیلات رسمی و روزهای قبل و بعد از تعطیلات، مسدود است که این انسداد تا پیش از تعطیلات عید فطر ادامه دارد و محورهای جایگزین هراز،‌ فیروزکوه و کندوان است.

انسداد 10 جاده به دلیل نبود ایمنی کافی

محرابی‌نیا با اشاره به انسداد 10 جاده به دلیل نداشتن ایمنی، گفت: در این باره می‌توان به محورهایی نظیر آزادراه قزوین- رشت، جاده رودبار- قلعه‌گنج، محور قزوین- همدان، محور رودبار- کهنوج، جاده خرم‌آباد- پلدختر و محور فرعی شمشک- دیزین اشاره کرد.

تردد روان در محورهای منتهی به شمال

وی اظهار داشت: در حال حاضر تردد در محورهای کندوان، فیروزکوه، هراز، آزادراه رشت- قزوین و آزادراه تهران- شمال روان است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌ها اضافه کرد: ‌محورهای هراز و فیروزکوه بارش باران گزارش شده است و در محور کندوان مه‌گرفتگی در ارتفاعات داریم، همچنین در برخی از جاده‌های گلستان و مازندران باران می‌بارد.

محرابی‌نیا اضافه کرد: ‌در حال حاضر در آزادراه قزوین- کرج، ترافیک است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
فرق است بین خر و گورخر

فرق است بین خر و گورخر

گورخر آفریقایی درون جوی آبی افتاده است و به دلیل استرس زیاد قادر به حرکت نیست، کمی آن طرف‌تر مردی تقریبا تنومند با چیزی شبیه افسار که در دست دارد به حیوان ضربه می‌زند تا از جوی آب بیرون بیاید.

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

چرا خوشحال نمی‌شویم؟!

آدم‌های دنیا به اندازه زیادی آب، غذا، اکسیژن و البته خبر مصرف می‌کنند. شاید فکر کنید این مورد آخری خیلی هم نیاز نیست، اما به همان اندازه که گرسنگی ما را به دنبال خودش می‌کشد، میل به دانستن هم ما را دنبال خودش می‌برد.

محدودیت و معذوریت

محدودیت و معذوریت

۴۰۵نفر از هموطنان‌مان دیروز قربانی کرونا شدند. این در حالی است که از شنبه هفته گذشته با افزایش آمار ابتلا و مرگ‌ومیر ناشی از بیماری کرونا، ‌ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا محدودیت‌ های کرونایی را با توجه به رنگ‌ بندی شهرها در نظر گرفت و اعمال کرده است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر