jamejamonline
جامعه عمومی کد خبر: ۱۲۶۶۲۲۹ ۲۱ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۶:۳۷

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور با اشاره به ترافیک روان در اغلب جاده‌ها، گفت: آزادراه قزوین-رشت در مقطع رودبار به تنکابن در استان گیلان، تا اطلاع بعدی به دلیل نداشتن ایمنی کافی مسدود است.

به گزارش جام جم آنلاین، ایمان محرابی‌نیا در گفتگو با فارس ‌در تشریح آخرین وضعیت ترافیکی راه‌ها بیان کرد: در حال حاضر ترافیک در آزادراه قزوین - کرج - تهران مقاطع کردان و بین مهرویلا تا پایانه شهید کلانتری، سنگین است.

وی ادامه داد: در محورهای فیروزکوه، هراز و کندوان، آزادراه تهران - شمال و آزادراه قزوین - رشت در مسیر رفت و برگشت، در حال حاضر تردد روان است.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه‌های کشور گفت: در حال حاضر در برخی جاده‌های استان‌های اردبیل و گیلان باران می‌بارد.

افزایش 4 درصدی تردد خودرو در جاده‌ها

محرابی‌نیا اظهار داشت: طبق اطلاعات 2296 دستگاه ترددشمار جاده‌ای، کل تردد ثبت‌شده در شبانه‌روز گذشته نسبت به روز قبل 4 درصد افزایش دارد، در همین مدت بیشترین تردد بین ساعات 18 تا 19، کمترین تردد بین ساعات 3 تا 4 صبح و سهم خودروهای سنگین در ترافیک راه‌ها 15.7 درصد ثبت شد.

آزادراه کرج - تهران با حدود 140 هزار تردد پرترافیک‌ترین جاده کشور

محرابی‌نیا اظهار داشت: در شبانه‌روز گذشته آزادراه کرج - تهران با 139 هزار و 16 تردد پرترافیک‌ترین جاده کشور بود و پس از آن آزادراه‌های کرج - قزوین و قزوین - کرج بیشترین تردد را داشتند.

انسداد آزادراه قزوین - رشت و 9 محور دیگر

وی با اشاره به انسداد 10 جاده به دلیل نداشتن ایمنی، اظهار داشت: آزادراه قزوین - رشت در مقطع رودبار به تنکابن در استان گیلان تا اطلاع بعدی به دلیل نداشتن ایمنی کافی مسدود است.

وی اضافه کرد: در همین مدت محور قزوین - همدان، محور رودبار - قلعه‌گنج، جاده رودبار - کهنوج، محور خرم‌آباد - پلدختر و جاده شمشک - دیزین نیز مسدود است.

مقام مسئول سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای گفت: آزادراه تهران - شمال و بالعکس تا پیش از تعطیلات عیدفطر هر روز غیر از روزهای پنج‌شنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی و روزهای قبل و بعد تعطیلات، از ساعت 19 تا 7 روز بعد مسدود و محورهای جایگزین کندوان، هراز و فیروزکوه است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانواده امن‌ترین پایگاه دوران قرنطینه

خانه‌نشینی عمومی بخش زیادی از مردم در ماه‌های اسفند و فروردین، به جز برخی موارد محدود سبب ایجاد چالش‌های روانی حادی در منازل ایرانیان نشد که این موضوع بار دیگر نقش و جایگاه بالای خانواده در فرهنگ اصیل مردم ما را ثابت کرد.

گفتگو بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر