jamejamonline
ورزشی فوتبال کد خبر: ۱۲۶۴۹۷۲ ۰۷ ارديبهشت ۱۳۹۹  |  ۱۲:۱۰

لیگ برتر انگلیس از دو هفته دیگر دوباره آغاز می شود. این لیگ به دلیل شیوع ویروس کرونا در بریتانیا تعلیق شده بود.

به گزارش جام جم آنلاین ، بر اساس گزارش ساکرنت این لیگ تحت شرایط خاصی برگزار خواهد شد. کلیه رقابت ها بدون تماشاگر است و تمامی اعضای یک تیم باید در اردو و در قرنطینه باشند. هیچ بازیکنی حق خروج از اردو را ندارد.

اما در حالی که روز به روز قوانین سخت گیرانه تری در رابطه با آغاز مجدد لیگ برتر انگلیس به گوش می رسد اکنون یکی دیگر از قوانین این رقابت ها جلب توجه کرده است.

بر این اساس در صورتی که یک تیم به گل برسد بازیکنان حق شادی بعد از گل ندارند و به هیچ عنوان نباید دور هم جمع شوند و حلقه شادی بزنند و بدتر از آن یکدیگر را در آغوش بکشند. در صورتی که چنین اتفاقی بیفتد داور می تواند به بازیکنان خاطی اخطار بدهد و حتی آنها را اخراج کند.

البته به احتمال فراوان ممنوعیت شادی بعد از گل در دیگر کشورها نیز اجرا خواهد شد.

هم اکنون در جدول رده بندی لیگ برتر انگلیس تیم لیورپول با 82 امتیاز در صدر قرار دارد و با دو برد دیگر قهرمان می شود.

 

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:
یادداشت بیشتر
اسطوره نشد، اسطوره نیست

اسطوره نشد، اسطوره نیست

یکی از جذاب ترین فوتبالیست های تاریخ 45 ساله شد، فوتبالیستی که در دوران اوج خود حتی از فوق ستاره های گران قیمت دنیای فوتبال بیشتر محبوبیت داشت. امروز بکام در 45 سالگی هنوز محبوب است، محبوب و البته جذاب.

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

همه جنجال ها از ایتالیا می آید

9 ماه پیش بود که پیش از اینکه روح استقلالی ها خبر هم داشته باشد روزنامه «گازتا دلواسپور» ایتالیا اقدام به چاپ سلسله اخباری در رابطه با استراماچونی سرمربی استقلال کرد و مدعی شد که او به زودی از جمع آبی پوشان تهرانی جدا می شود.

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

شنای دلالیسم در دیگ جوشان کرونا

دیگر حسابش از دستمان در رفته که ویروس کرونا چند روز است کشور ما که نه تمام دنیا را درگیر خودش کرده است. اما این همه گیری کرونا آنقدر طول کشیده که حوصله بعضی ها بدجوری سر رفته است از جمله دلال های محترم و ریز و درشتی که جزئی جدایی ناپذیر از فوتبال ایران محسوب می شوند.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر