jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۲۶۰۹   ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رئال مادرید در بازی قبل از ال‌کلاسیکو به ورزشگاه مستایا رفت و با گل کریم بنزما در آخرین وقت‌های تلف شده از شکست فرار کرد تا با امتیاز برابر به مصاف بارسا برود. البته باید تیبو کورتوا، گلر بلژیکی رئال را ناجی تیم زیدان دانست. در دقایق پایانی و در حالی که والنسیا با یک گل جلو بود، کورتوا توانست جلوی ضد‌حمله تیم مهمان را بگیرد.

در ادامه یک کرنر به نفع رئال شد که کورتوا توانست با استفاده از قد بلندش ضربه سر بزند که بنزما ادامه همان ضربه را به گل تبدیل کرد. به گزارش آس، کورتوا بعد از پایان بازی در مورد نقش قد بلندش صحبت کرد و گفت: با دو متر قدی که دارم، وقتی جلو بکشم، می‌توانم تیم حریف را دچار استرس بکنم. این نتیجه باعث می‌شود با وضعیت بهتری به ال‌کلاسیکو برویم زیرا خوب نبود که بعد از باخت به نیوکمپ برویم.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر