jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۵۱۳   ۲۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

براساس اظهار نظر برخی نمایندگان مجلس، با انصراف برخی از امضاکنندگان استیضاح عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور و بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت، استیضاح این وزرا منتفی شد.احمد علیرضا‌بیگی، عضو کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها گفت: آنطور که اعلام شده تعداد امضاهای استیضاح وزیر کشور از حد نصاب افتاده و عملاً استیضاح منتفی است.
وی با بیان این‌که باید مشخص شود چه کسانی امضاهای خود را از این استیضاح‌ها پس گرفته‌اند ادامه داد: این اقدام اخیر مجلس در منتفی شدن برخی از استیضاح‌ها علامت سوال‌ درباره عملکرد دوره دهم مجلس است.
خبر منتفی شدن استیضاح وزیر کشور در حالی است که علی مطهری نماینده مردم تهران در مجلس با رد منتفی شدن طرح استیضاح وزیر کشور گفت که در حال حاضر استیضاح رحمانی فضلی بیش از حد نصاب امضا دارد و قطعاً اعلام وصول خواهد شد. همچنین جلال میرزایی عضو کمیسیون انرژی گفت: در نشست دیروز کمیسیون درباره بحث استیضاح بیژن نامدار زنگنه مباحثی مطرح شد اما در نهایت موضوع استیضاح وزیر نفت منتفی شد. وی افزود: امضاکنندگان استیضاح زنگنه اعلام کردند که با توجه به شرایط کشور و مصالح موجود، موضوع استیضاح زنگنه وزیر نفت را پیگیری نخواهند کرد. علی‌اصغر یوسف‌نژاد عضو هیات رئیسه مجلس هم گفت: تعداد امضاهای استیضاح وزیر آموزش و پرورش از حد نصاب پایین‌تر آمد و به همین خاطر طرح استیضاح وی بایگانی شد. /فارس

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
کار خوب تلویزیون

کار خوب تلویزیون

این‌که تلویزیون بخش‌هایی از دیدار اهالی فرهنگ و هنر با رهبری را منتشر کرده خیلی خوب است چون معلوم می‌کند برخلاف ادعای برخی مدیران، رهبری مخالف تصمیماتی است که به ضرر اهالی فرهنگ است.

پیام اقتدار

پیام اقتدار

رزمایش‌های اخیر ابعاد گوناگون و پیام‌های مختلف و متفاوتی دارند. مجموعه‌ای از دوستان و همراهان ایران در غرب و شرق آسیا و نقاط مختلف دنیا هستند که به انقلاب امید بستند و همواره امیدوارانه توان و افزایش قدرت و اقتدار ایران را رصد می‌کنند و جمهوری اسلامی را پشتیبان معنوی خود می‌دانند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر