jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۳۸۰ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، با حکم معاون صدای رسانه ملی، علیرضا مقصودی به عنوان سرپرست شبکه رادیویی جوان انتخاب شد و همچنین از مدیر اسبق این شبکه رادیویی، علی سیفی تقدیر به عمل آمد.

معاون صدا با بیان این‌که رادیو خوشبختانه رو به جلو حرکت کرده و این پیشرفت کاملا محسوس است، گفت: آمارهای کمی و کیفی نشان می‌دهد برنامه‌های رادیو تا چه حد در جامعه تاثیرگذار بوده است .
شاه آبادی ادامه داد:آقای سیفی(مدیر سابق رادیو جوان) انسانی پر تلاش و جدی است و در این مدت، تعامل بسیار خوبی با هم داشتیم و به همت ایشان و تمام مدیران از گذشته تا امروز، رادیو جوان توانسته شبکه‌ای پویا، فعال و دارای تعامل بسیار خوب با مخاطبان خاص خود باشد و اگر فردی مخاطب این شبکه نباشد با شنیدن برنامه‌هایش حس جوانی در او تداعی می‌شود .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
عملیات عجیب

عملیات عجیب

خاطره ای که من نقل می کنم از یکی از دوستان ما به نام امیر سرتیپ ایرج عصاره است.

وداع با ماه عزیز

وداع با ماه عزیز

ماه مبارک رمضان که تمام می شود به خاطر ویژگی‌هایش با آن «خداحافظی» می‌کنیم. هرکسی که در این ماه مبارک با شرایطی روزه گرفته که در رساله‌های عملیه آمده، ان‌شاءا... از همگان قبول است، زیرا خداوند اساس شریعت را بر سهل بودن نهاده است.

مردمانی 80 سال در قرنطینه

مردمانی 80 سال در قرنطینه

می‌دانی حلما... من قول می‌دهم... من قول می‌دهم یک روز بعد از نماز ظهر، روی تخته سنگ‌های روبه‌روی مسجد الاقصی می‌گویم بنشین و می‌دوم از ابوطاریج برایت فالوده می‌خرم با شربت سیب‌های ترش وحشی و آبلیمو ...

پیک امید پویانمایی

پیک امید پویانمایی

فیلم های پویانمایی ایرانی از جمله آثار پرمخاطب سامانه های اینترنتی نمایش فیلم هستند و تماشاگران با نظرات مثبت، میزان رضایتمندی خود را از این کارها اعلام می کنند.

آتش غفلت در جنگل

آتش غفلت در جنگل

حجم بالای بارندگی‌های چند هفته گذشته باعث افزایش رویش علف‌های هرز در جنگل‌های مختلف ایران شده‌است.

گفتگو

بیشتر
پیشنهاد سردبیر بیشتر

پیشخوان

بیشتر