jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۳۸۰ ۲۵ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

به گزارش روابط عمومی معاونت صدا، با حکم معاون صدای رسانه ملی، علیرضا مقصودی به عنوان سرپرست شبکه رادیویی جوان انتخاب شد و همچنین از مدیر اسبق این شبکه رادیویی، علی سیفی تقدیر به عمل آمد.

معاون صدا با بیان این‌که رادیو خوشبختانه رو به جلو حرکت کرده و این پیشرفت کاملا محسوس است، گفت: آمارهای کمی و کیفی نشان می‌دهد برنامه‌های رادیو تا چه حد در جامعه تاثیرگذار بوده است .
شاه آبادی ادامه داد:آقای سیفی(مدیر سابق رادیو جوان) انسانی پر تلاش و جدی است و در این مدت، تعامل بسیار خوبی با هم داشتیم و به همت ایشان و تمام مدیران از گذشته تا امروز، رادیو جوان توانسته شبکه‌ای پویا، فعال و دارای تعامل بسیار خوب با مخاطبان خاص خود باشد و اگر فردی مخاطب این شبکه نباشد با شنیدن برنامه‌هایش حس جوانی در او تداعی می‌شود .

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هراس از قدرتمند شدن سوریه

هراس از قدرتمند شدن سوریه

اعلام نظر نخست وزیر سوریه در مورد هدف قرار گرفتن هفت نفتکش که به سمت این کشور در حال حرکت بودند نگرانی‌هایی را دامن زده است.

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

زمان مناسب برای قطع زنجیره انتقال

برای کنترل و مهار یک بیماری که تبدیل به اپیدمی شده باید ماهیت بیولوژیک عامل بیماری‌زا را به‌خوبی بشناسیم و نسبت به وضعیت اپیدمیولوژیک آن بیماری نیز آگاهی نسبی داشته باشیم.

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

نکاتی درباره ازدواج دوقلوها

درست از زمانی که دو خواهر یا دو برادر دوقلوی همسان به دنیا می‌آیند از طرف پدر و مادر و دیگر افراد تناسباتی برایشان در نظر گرفته می‌شود؛ لباس‌های شبیه هم، هدیه‌های کاملا مشابه و برخوردهایی یکسان. در واقع به‌طور ناخودآگاه دو فرزند دوقلو با همدیگر بزرگ می‌شوند در صورتی که ممکن است از خیلی جهات تفاوت‌هایی با هم داشته باشند.

گفتگو

بیشتر
کودکانی با ایمنی ضعیف

از ابتدای تولد کودکان مبتلا به نقص سیستم ایمنی باید تمهیداتی اندیشیده شود تا از عفونت‌ها دور بمانند

کودکانی با ایمنی ضعیف

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر