jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۲۱۷۴ ۲۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

رابرت پاتینسن که در سری جدید مجموعه فیلم «بتمن» نقش مرد خفاشی را بازی می‌کند، بر این باور است که بتمن یک ابرقهرمان نیست! او که این روزها مشغول تمرین برای ظاهر شدن در نقش این ابرقهرمان افسانه‌ای است، می‌گوید مرد خفاشی با خودش آن قدرت‌های جادویی را برای کسب عنوان ابرقهرمان ندارد.

اهل فن عقیده دارند این نوع اظهار نظرها می‌تواند به موقعیت قسمت جدید بتمن لطمه و صدمه بزند.
ماه قبل هم اظهارات پاتینسن در این رابطه که کسی مثل جنیفر لوپز هم می‌تواند بتمن بعدی سینما باشد، جنجال‌آفرین شد. با این اوصاف بعید نیست مدیران شرکت برداران وارنر مجبور شوند قبل از شروع کار فیلمبرداری بتمن جدیدشان، یک ابرقهرمان دیگر برای بازی در نقش اصلی فیلم خود
پیدا کنند./ هالیوود ریپورتر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

محرومیت زدایی عزم جدی می‌خواهد

اتفاقی تلخ که برای مرحوم خانم آسیه پناهی افتاد بار دیگر ذهن‌ها را متوجه این موضوع کرد که باید برای محرومان و مستضعفان جامعه که قدرت خرید مسکن ندارند و به کپرنشینی و حاشیه‌نشینی روی آورده‌اند، فکری اساسی کرد.

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

آرزوهای ناکام مارتین لوتر کینگ

ریشه حوادث و اعتراضاتی که این روزها در شهر مینیاپولیس در حال وقوع است به خشونت علیه یک جوان سیاهپوست آمریکایی برمی‌گردد. اما علت اعتراض و واکنش بسیار گسترده سیاهپوستان به این ماجرا این است که بارها در آمریکا، حوادثی از این قبیل اتفاق افتاده و این اولین بار نیست.

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

سیاست اقتصادی روحانی همان روش احمدی نژاد است

یک کارشناس اقتصادی در یادداشتی در جام جم آنلاین نوشت: دولت آقای روحانی از لحاظ تفکر دو دولت کاملا متفاوت بودند ولی ما در حوزه اقتصاد شاهد سیاست هایی کاملا یکسان با آثار مشابه بودیم.

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

اعزام نفتکش به ونزوئلا، تابوشکنی بود

محمدعلی خطیبی، نماینده پیشین ایران در اوپک در یادداشتی برای جام جم آنلاین درباره نفتکش های سوخت‌رسان ایران در حال ورود به آب‌های ونزوئلا، نوشت: در صورت مزاحمت برای نفتکش های ایران، هم در خلیج فارس هم در خارج از این حوزه توان پاسخگویی وجود دارد.

گفتگو

بیشتر
حمله به رکورد ۵۰‍۱

مجتبی ملکی، قهرمان پاورلیفتینگ جهان در گفت‌وگو با جام‌جم از هدف بزرگ بعدی‌اش گفت

حمله به رکورد ۵۰‍۱

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر