jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۹۰۹   ۲۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مارک روفالو که نقش شخصیت هالک را در چند سال اخیر بازی کرده، عقیده دارد تسا تامپسون بهترین گزینه برای بازی در نقش هالک زنانه است.

این دو در فیلم‌های «تور» و «آونجرز: پایان بازی» با یکدیگر همبازی بوده‌اند. هالک زنانه داستان دخترعموی هالک جنیفر والترز را تعریف می‌کند که بر اثر اتفاقی، صاحب قدرت‌های ویژه‌ای می‌شود. او که یک وکیل صاحب نام است بعد از زخمی شدن در جریان یک تیراندازی، به بیمارستان منتقل می‌شود. خونی که به او تزریق می‌شود، حاوی موادی است که والترز را تبدیل به یک ابرقهرمان می‌کند. شرکت مارول از جسیکا گوآ دعوت کرده تا کار نگارش فیلمنامه هالک زنانه را انجام دهد. گوآ از فیلمنامه‌نویسان پرکار و سرشناس هالیوود است که قبل از این برای کارهایش یک جایزه امی گرفته است./ هالیوود ریپورتر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
طالبان باید خودش را ثابت کند

طالبان باید خودش را ثابت کند

اخباری که از افغانستان درباره عملکرد طالبان می‌رسد نشانگر این است که بیشتر باید درباره این جریان تامل کرد و به عبارتی هنوز برای قضاوت درباره این‌که آیا ماهیت این گروه تغییر کرده و طالبان امروز با طالبان دیروز فرق می‌کند زود است.

بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها