jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۹۰۹   ۲۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مارک روفالو که نقش شخصیت هالک را در چند سال اخیر بازی کرده، عقیده دارد تسا تامپسون بهترین گزینه برای بازی در نقش هالک زنانه است.

این دو در فیلم‌های «تور» و «آونجرز: پایان بازی» با یکدیگر همبازی بوده‌اند. هالک زنانه داستان دخترعموی هالک جنیفر والترز را تعریف می‌کند که بر اثر اتفاقی، صاحب قدرت‌های ویژه‌ای می‌شود. او که یک وکیل صاحب نام است بعد از زخمی شدن در جریان یک تیراندازی، به بیمارستان منتقل می‌شود. خونی که به او تزریق می‌شود، حاوی موادی است که والترز را تبدیل به یک ابرقهرمان می‌کند. شرکت مارول از جسیکا گوآ دعوت کرده تا کار نگارش فیلمنامه هالک زنانه را انجام دهد. گوآ از فیلمنامه‌نویسان پرکار و سرشناس هالیوود است که قبل از این برای کارهایش یک جایزه امی گرفته است./ هالیوود ریپورتر

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها