jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۰۷۲   ۱۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تراکتوری که تا همین یک ماه پیش مدعی اصلی قهرمانی در لیگ نوزدهم بود، حالا جایی در بین هفت تیم بالای جدول ندارد! شاگردان مصطفی دنیزلی، بعد از سه شکست متوالی، این هفته هم اسیر نحسی 13 شدند و هرچه زدند به در بسته خورد.

تساوی با تیم ته جدولی شاهین بوشهر، برای هواداران تراکتور، چیزی کم از باخت نداشت و باعث شد تراکتور به در ادامه سیر نزولی خود، به رده هشتم جدول سقوط کند. دنیزلی در پایان این بازی به اشتباه خود در چینش نفرات و تعویض‌ها اعتراف کرد اما این هم چیزی از خشم هواداران تبریزی کم نکرد. آنها با شعار قرمزی کوینح بابا غیرت ایستر! (پیراهن قرمز غیرت می‌خواهد) اعتراض خود نسبت به شرایط تیم را نشان دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

پایان یکجانبه‌ گرایی آمریکا

بعد از شکل‌گیری پیمان شانگهای در سال2001، برخی صاحب‌نظران و کارشناسان علوم سیاسی از آن به عنوان ناتوی شرقی نام بردند. معتقدم این سازمان از ناتو اهمیت بیشتری دارد.

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

به‌ دنبال چاره واکسن‌ گریزی

بر اساس اعلام مرکز روابط عمومی وزارت بهداشت و درمان تا ظهر دیروز بیش از 27 میلیون و 790 هزار نفر دوز اول واکسن را دریافت ‌و بیش از 13 میلیون و 459 هزار نفر نیز هر دو دوز را تزریق کرده‌اند‌.‌

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان سردار ایرانی

سنجرخان شهید اهل سنت از روستای زیبای نران در قلب کردستان؛ شهیدی که در ظهر عاشورای یکصد سال قبل با دسیسه حکام مستبد وابسته به بیگانه بعد از چند سال مبارزه و ایستادگی در مقابل نفوذ بیگانگان روس و انگلیس و رد القاب و عناوین اهدایی عثمانی و مخالفت با ظلم و ستم خوانین محلی به شهادت رسید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
روزنامه بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها