jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۰۷۲   ۱۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

تراکتوری که تا همین یک ماه پیش مدعی اصلی قهرمانی در لیگ نوزدهم بود، حالا جایی در بین هفت تیم بالای جدول ندارد! شاگردان مصطفی دنیزلی، بعد از سه شکست متوالی، این هفته هم اسیر نحسی 13 شدند و هرچه زدند به در بسته خورد.

تساوی با تیم ته جدولی شاهین بوشهر، برای هواداران تراکتور، چیزی کم از باخت نداشت و باعث شد تراکتور به در ادامه سیر نزولی خود، به رده هشتم جدول سقوط کند. دنیزلی در پایان این بازی به اشتباه خود در چینش نفرات و تعویض‌ها اعتراف کرد اما این هم چیزی از خشم هواداران تبریزی کم نکرد. آنها با شعار قرمزی کوینح بابا غیرت ایستر! (پیراهن قرمز غیرت می‌خواهد) اعتراض خود نسبت به شرایط تیم را نشان دادند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بازدارندگی منطقه‌ای

بازدارندگی منطقه‌ای

ایران با پیوستن به سازمان همکاری‌ های شانگهای به عضویت پیمان بسیار مهمی درآمد که به لحاظ اقتصادی، سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و همچنین نظامی می‌تواند بسیار در منطقه تاثیرگذار باشد.

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

موج‌ ششم از راه می‌رسد؟

شیوع ویروس کرونا در کشور براساس آنچه اپلیکیشن ماسک نشان می‌دهد این روزها در حال فروکش کردن است، طوری که تعداد شهرهای با وضعیت نارنجی به 238شهر و تعداد شهرهای زرد به 136شهر افزایش یافته‌است، ضمن این‌که 17شهر کشور نیز در وضعیت آبی قرار دارند و تنها 57 شهر رنگ قرمز کرونایی دارند.

شاعری که پدیده شد

شاعری که پدیده شد

جنوب ایران و به ویژه فارس و بوشهر همواره یکی از قطب‌ های شعری کشور بوده است. ادیبان این بخش از ایران‌ زمین در جریان‌ سازی شعر انقلاب نیز نقش بسزایی داشته‌اند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها