jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۱۰۳۰ ۱۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

نمایشگاه آثار خوشنویسی میرزا غلامرضا اصفهانی با عنوان «الفقیر غلامرضا» دیروز در نگارخانه آریانا افتتاح شده و فقط سه روز فرصت است که به نشانی الهیه، انتهای خیابان مریم شرقی، ابتدای خیابان فرشته (شهید فیاضی)، شماره ۹ سر بزنید و این آثار را ببینید.

البته کتابی نفیس از آثار میرزا غلامرضا اصفهانی به ارزش یک میلیون و ۸۵۰ هزار تومان در این نمایشگاه رونمایی شده و بر اساس گزارش هنرآنلاین، این کتاب طی 40 سال توسط مظفر بختیار گردآوری شده است. در استیتمنت این نمایشگاه آمده است: «چنانچه ملتی میراثی برای عرضه در بازار جهانی نداشته باشد، لاجرم چاره‌ای جز پذیرش فرهنگ‌های مختلف نخواهد داشت و هویتی تکه پاره می‌یابد. با علم به این موضوع در مسیر پاسداشت میراث فرهنگی مکتوب و در چارچوب رسالت اجتماعی که بر خود فرض دانسته‌ایم، تلاش می‌کنیم گام‌هایی کوچک اما مستحکم و ماندگار برداریم. در همین راستا مفتخریم که توانسته‌ایم مجموعه‌ای از آثار خوشنویسی میرزا غلامرضا اصفهانی را پس از 20 سال ممارست، همراهی، و همکاری با نامداران این عرصه منتشر کنیم. این نمایشگاه گوشه‌ای از آثار منتشر شده را نمایش می‌دهد.»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مهمان کرونا نشویم

مهمان کرونا نشویم

مسؤولان وزارت بهداشت در روزهای گذشته بارها برگزاری مراسم خانوادگی ‌را دلایل افزایش آمار مبتلایان و جانباختگان کرونا عنوان کرده‌اند.

سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر