jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۱۰۰۶   ۱۶ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

مهسا

اونقد از سریال ستایش گفتیم..... ولی از سریال بعدیش #فوق_لیسانسه_ها چیزی نمیگیم..... چقد ساده مشکلات جوونا رو مطرح میکنه ما چقد از ته دل میخندیم.... وچقدر راحت روابط داماد و پدر زن رو سطحی نشون میدن و احترام به بزرگترو خصوصا پدر زن رو زیر سوال میبرن.....

طبیب

شما هم وقتی حبیب میره خواستگاری میخواید خودتون رو بکشید ؟ تورو خدا بگید من تنها نیستم.

نعیمه موحد

آدم با دیدن #فوق_لیسانسه‌_ها حس بلاهت بهش دست میده. فکر میکنی سروش صحت نشسته داره به ریش مخاطب و صداوسیما و یکی از بهترین ساعات آنتن شبکه سه میخنده و میگه: هرچرتی هم بسازم ازم میخرن. ایول!

زهرا صالحی نیا

من طنزش رو دوست دارم، انگار یه خواب خنده‌دار میبینی، سوررئال طور.
از ساختمان پزشکان تمیزتر و مناسب خانواده‌تر هست.

امین حصارکی

آقای صداوسیما سر جدت یه کاری کن #فوق_لیسانسه_ها ادامه پیدا کنه.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر