jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۰۹۷۱ ۱۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

یوسف‌نژاد نماینده مجلس شورای اسلامی:

باید در مجلس پاسخگو باشند

افشاگری درباره قرارداد مارک ویلموتس از مجلس شروع شد و حالا دیگر نمایندگان مجلس هم در این باره نظراتی دارند.

علی‌اصغر یوسف‌نژاد، نماینده مردم ساری و میاندورود و همین‌طور عضو فراکسیون ورزش مجلس می‌گوید: «ببینید یکی از مشکلاتی که در ورزش داریم این است که نمی‌توانیم روابط بین‌المللی خودمان را به صورت درست و مناسب و موثر تنظیم کنیم. شما همین شرایط حقوقی و اداری باشگاه‌ها را نگاه کنید. ما دیپلماسی را درست انجام نمی‌دهیم. به خاطر همین است که اکثرا در قرارداد با خارجی‌ها شکست می‌خوریم. تعداد پرونده‌های ما در فیفا چقدر است؟ به نسبت قراردادهایی که امضا می‌کنیم تعداد پرونده‌ها و شکایات علیه ایران بسیار زیاد است. این یکی از مشکلات عدیده ما در ورزش و به ویژه فوتبال است. کلی هم هزینه مادی و معنوی به خاطر این اشتباهات داده‌ایم.»
او درباره دستمزد سه میلیون دلاری مارک ویلموتس می‌گوید: «من از رقم دقیق قرارداد ایشان خبر ندارم، ولی حتی اگر قرارداد هزار دلار هم بوده باشد، برای ما ضرر است چون داشته‌ای برای فوتبال‌مان نداشتند.»
یوسف‌نژاد در پایان از احضار مسؤولان بابت قرارداد مربی بلژیکی به مجلس خبر می‌دهد: «قطعا پیگیر این قرارداد و ماجراهای آن هستیم. هفته آینده در فراکسیون ورزش قرارداد ویلموتس را مطرح می‌کنیم. پیگیری لازم هم صورت خواهد گرفت. آقایان باید در مجلس پاسخگو باشند. قطعا از مسؤولان فدراسیون فوتبال دعوت می‌کنیم تا به مجلس بیایند و توضیح دهند که آیا اخبار درباره قرارداد سه میلیون یورویی و همین‌طور پرداختی دو میلیون یورویی به ویلموتس صحت دارد یا نه؟»

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوختن درخت طبیعی نیست!

سوختن درخت طبیعی نیست!

در ده روز گذشته، حدود 300 نقطه از اراضی جنگلی آتش گرفته است. شاید بسیاری بگویند این آتش‎سوزی‌ها عمدی است.

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

محدودیت بهداشتی باید اعمال شود

آن زمانی که ستاد ملی مبارزه با بیماری کرونا، محدودیت‎های کسب‌وکار را برداشت و به آنها اجازه بازگشایی داد، نکته‎ مهمی در دستور کار قرار گرفت، اجرایی شدن فاز دوم. بعد از بازگشایی برخی از کسب‏وکارها، کشور وارد فاز دوم شد؛ اعمال محدودیت‌های بهداشتی. محدودیت‎های بهداشتی شامل رعایت فاصله‏گذاری اجتماعی، استفاده از ماسک و شستن مرتب دست‎هاست.

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

ظرفیت بازار سرمایه برای تامین منابع مالی دولت

شیوع ویروس کرونا طی شش ماه اخیر باعث شده حدود 80 درصد مشاغل و کسب و کارها تحت تاثیر قرار گیرند و با مسائلی چون تعدیل نیرو، کاهش تولید یا افزایش هزینه‌ها مواجه شوند و گاهی میزان موجودی آنها در انبار افزایش یابد.

حوزه هنری و تحول دیجیتال

حوزه هنری و تحول دیجیتال

با آن کاپشن خاکی رنگ و شال گردنی که همیشه روی صورتش می‌کشد، سوار بر موتور وارد حیاط می‌شود، چرخی دور حوضچه خوشرنگ حوزه می‌زند و کنار دیوار آینه‌کاری شده، موتورش را تکیه می‌دهد، عینک ته استکانی اش را با انگشت بالا می‌دهد و دستی به سبیل سیاهش می‌کشد و می‌رود گوشه پله‌ها کنار قیصر می‌نشیند و با سیگار و چاق سلامتی، صحبت‌شان گل می‌اندازد.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر