jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۰۹۰۷   ۱۴ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

در حالی که دوباره‌سازی و احیای فیلم‌های کلاسیک ادامه دارد، «محله چینی‌ها» صاحب یک پیش‌درآمد می‌شود. دیوید فینچر قصد دارد در کار تازه‌اش سراغ دورانی برود که در این درام دلهره‌آور رومن پولانسکی به تصویر کشیده نشده است. به این ترتیب، داستان کار تازه فینچر به دورانی قبل از شروع داستان فیلم پولانسکی برمی‌گردد.

رابرت تاون، فیلمنامه‌نویس قدیمی و کارکشته هالیوود فیلمنامه کار جدید را با همکاری فینچر می‌نویسد. در حالی که هنوز معلوم نیست فینچر این داستان را در کدام رسانه (سینما یا تلویزیون) کار می‌کند، نزدیکانش می‌گویند او آن‌را به صورت یک مجموعه تلویزیونی جلوی دوربین می‌برد. فینچر هنوز این خبر را تایید نکرده است.
با این حال، فیلمساز گفته اثر تازه‌اش در همان حال و هوای فیلم کلاسیک سال 1974 پولانسکی خواهد بود و یک درام پررمزوراز را به شکل فیلم نوآر به تصویر خواهد کشید. با آن‌که تاون در کار نگارش فیلمنامه فیلم پولانسکی هم همکاری داشت، اطلاعی از خط اصلی داستان مجموعه فینچر در دست نیست. در داستان فیلم، جک نیکلسون یک کارآگاه خصوصی است که از سوی زنی مرموز با بازی فی داناوی استخدام می‌شود تا پرده از یک راز بزرگ بردارد، اما او به‌زودی خودش را درگیر یک توطئه پنهان می‌بیند./ ددلاین

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
نشانه‌گذاری‌ های غدیر

نشانه‌گذاری‌ های غدیر

واقعه غدیرخم را نمی‌توان صرفا یک اتفاق در بستر زمان دانست که اگر چنین باشد، ما که سال‌ها و قرن‌ها پس از این واقعه زندگی می‌کنیم، ناگزیریم آن را در بستر تاریخ بنگریم و چگونگی این رویداد را در زمان، مکان و شرایط تاریخی مورد نقل یا حداکثر نقل و بررسی قرار دهیم، اما به درستی باید به غدیر نگریست و درباره آن سخن گفت.

بازخوانی شکست خط نفاق

بازخوانی شکست خط نفاق

سازمان مجاهدین خلق روز چهارشنبه 25 بهمن‌ماه سال 1357 هجری شمسی (سه روز پس از پیروزی انقلاب اسلامی) اقدام به برگزاری راهپیمایی مسلحانه و اجرای نمایش قدرت از حد فاصل دانشگاه تهران تا خیابان تخت‌ جمشید (طالقانی) کرد.

عید مظلوم غدیر در حجاز

عید مظلوم غدیر در حجاز

10سال پیش توفیق داشتم بروم حج تمتع. روزهایی تکرارنشدنی در زندگی‌ام. بین همان روزها هم روزهایی بود که در عمق جان‌ودلم ثبت شد. این روزها و ماجراها به این دلیل خاطره شد که با مظلومیت وجود نازنین مولای ما امیرالمؤمنین بی‌نسبت نبود.

گفتگو

بیشتر
كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

بررسی‌ها نشان می‌دهد سویه دلتای ویروس كرونا نسبت به انواع قبلی مسری‌تر بوده و كودكان بیشتری را به‌صورت علامت‌دار مبتلا می‌كند

كودكان دلتایی؛ مبتلا و ناقل

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر