jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۴۰۳۸۴ ۱۲ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پرونده هفته هفدهم ژوپیرلیگ در حالی بسته شد که باز هم یکی از ستاره‌های ایرانی حاضر در بلژیک مدعی نخست کسب عنوان بازیکن هفته لقب گرفت.

روند شکست ناپذیری شارلروا برای هفتمین هفته متوالی ادامه پیدا کرد تا با گلزنی و درخشش دو ستاره ایرانی به نام‌های کاوه رضایی و علی قلی‌زاده آنها از رده‌های پایین جدول به جمع مدعیان بالای جدول اضافه شده و به رده چهارم برسند. نکته جالب اما صعود خیره‌کننده کاوه رضایی در جدول برترین گلزنان ژوپیرلیگ و قرار گرفتن در کنار او‌کر‌ک از تیم بروژ است. درخشش کاوه رضایی موجب شد سایت‌های بلژیکی به ستایش او بپردازند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر