jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۴۰۲۶۴   ۱۱ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

نشریه انگلیسی میرر خبر داد که باشگاه منچستر یونایتد برای جذب آرتورو ویدال دست به کار شده است. گفته می‌شود بر همین اساس مسؤولان شیاطین سرخ با مدیر برنامه ویدال تماس تلفنی گرفته‌اند.

برنامه تیم انگلیسی جذب این هافبک در پنجره نقل و انتقالات زمستانی است. منچستر یونایتد برای جذب این هافبک جنگنده باید 13 میلیون پوند بپردازد اما کار آسانی را پیش رو ندارد؛ زیرا اینتر نیز به دنبال این بازیکن شیلیایی است. این در حالی است که ویدال چند روز پیش در مصاحبه‌ای گفته بود وضعیت خود را بررسی می‌کند و در صورت نیاز در زمستان اردوگاه کاتالونیا را ترک خواهد کرد. هافبک تیم ملی شیلی در سال 2018 از بایرن‌مونیخ به بارسلونا آمد و در طول یک سال گذشته برای آبی- اناری‌ها 40 بازی انجام داده و شش گل به ثمر رسانده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
موج پنجم کرونا در راه است؟

موج پنجم کرونا در راه است؟

براساس مشاهدات میدانی می‌توان گفت موج چهارم کرونا در بسیاری از استان‌ها در حال فروکش است و این روزها از قله موج چهارم کرونا عبور کرده‌ایم.

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

رد پای آمریکا از کابل تا غزه

خبر خیلی دردآور بود؛ انفجارهای تروریستی مدرسه دخترانه سیدالشهدای کابل. هنوز و در حالی که چند روز از انفجارها می‌گذرد، پایتخت جمهوری اسلامی افغانستان همچنان در سوگ است.

حقی که ناحق است

حقی که ناحق است

یکی دو هفته بود همه هشدار می‌دادند و حالا چند روز است همان‌ها دارند انتقاد می‌کنند که چه وضعش است! چرا این همه آدم می‌آیند برای انتخابات ریاست‌ جمهوری ثبت‌ نام می‌کنند؟ اینها کلی هزینه مادی و معنوی دارد و اصلا کجای دنیا برای انتخاب رئیس‌ جمهوری، طی پنج‌روز، 300نفر ثبت‌نام می‌کنند؟

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر