jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۸۶۰۶ ۰۲ آذر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

امتیاز نسخه ایرانی «گات تلنت» که نام «پرشیا گات تلنت» هم رویش گذاشته شده توسط شبکه تلویزیونی ام‌بی‌سی خریداری شده.

اجرا و پخش مسابقه هم به عهده ام‌بی‌سی پرشیا گذاشته شده که بازوی فارسی‌زبان هولدینگ ام‌بی‌سی محسوب می‌شود. دوره اول این مسابقه در شهر استکهلم سوئد ضبط شده است. اجرای آن هم توسط دو شرکت سوئدی انجام شده. آنچه که اخیرا در یک ویدئو منتشر شده مربوط به حضور مهناز افشار در همین بخش است که به عنوان یکی از اعضای هیات داوری حضور داشته و زیر برند ام‌بی‌سی حضور پیدا کرده است. پیش از این صحبت از آن شده بود که مزدک میرزایی هم در این مسابقه حضور دارد که فعلا سند و مدرکی درباره این مساله منتشر نشده و از حضور مزدک خبری نیست. هرچند پیش از این اخباری از پیوستن مزدک میرزایی به شبکه ایران‌اینترنشنال منتشر شده که از قضا آن هم متعلق به سعودی‌هاست.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر