jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۸۰۲۸ ۲۸ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

چند روز قبل و در پی شکست تیم ملی چین مقابل سوریه در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر، مارچلو لیپی سرمربی ایتالیایی از هدایت چینی‌ها استعفا کرد.

بعد از کناره‌گیری او مسؤولان فدراسیون چین به دنبال انتخاب جایگزین هستند و در این باره شنیده می‌شود با لوییز فیلیپه اسکولاری به توافق رسیده‌اند. این مربی برزیلی طی سال‌های گذشته نیز در فوتبال آسیا چند دوره حضور داشت. او سابقه مربیگری در بنیادکار ازبکستان و گوانگژوی چین را دارد و با این تیم چینی حتی به مقام قهرمانی آسیا رسید. گفته می‌شود طی روز‌های آینده این خبر به صورت رسمی از سوی فدراسیون فوتبال چین اعلام می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر