jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۵۷۶۶ ۱۳ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

علی دارابی، معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما در آستانه سالروز ۱۳ آبان به دیدار یکی از دانشجویان حاضر در واقعه مهم تسخیر لانه جاسوسی آمریکا رفتم، مردی که حالا در معرفی‌اش باید گفت سردار سرلشکر محمد علی جعفری مشهور به آقاعزیز.

آقا عزیز عمرش را در راه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس وقف کرده و بیش از یک دهه فرماندهی سپاه پاسداران را بر عهده داشته است.
سردار محبوب ما حالا بعد از سال‌ها فرماندهی، مسئولیت قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت بقیة ا... الاعظم(عج) را بر عهده گرفته است، جهادی دیگر در عرصه فرهنگ که دست بر قضا در شرایط کنونی، دشوارتر از نبرد نظامی است چرا که جنگ نرم حالا در عرصه فرهنگی و اجتماعی شروع شده و هجمه‌ها به این جبهه منتقل شده‌اند.
مرد میدان‌ سخت دفاع مقدس، در عرصه‌ای دیگر، جهاد مقدسی را آغاز کرده است، این بار در جنگ نرم،جبهه‌ای متفاوت.
حالا شبکه‌های استانی صدا و سیما نیز با توجه به ظرفیت های مختلفی که دارند با قرارگاه‌های فرهنگی کشور در یک راستا هستند، حرکتی هماهنگ که اطمینان داریم این هم آهنگی و هم صدایی، در نهایت منجر به تحقق فرداهای روشن‌تر خواهد شد.
پیشنهاد می کنم کتاب «کالک های خاکی» خاطرات این مجاهد بزرگ را برای شناخت بیشتر از سوابق ایشان مطالعه کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر