jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۵۷۶۶ ۱۳ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

علی دارابی، معاونت امور استان‌های سازمان صدا و سیما در آستانه سالروز ۱۳ آبان به دیدار یکی از دانشجویان حاضر در واقعه مهم تسخیر لانه جاسوسی آمریکا رفتم، مردی که حالا در معرفی‌اش باید گفت سردار سرلشکر محمد علی جعفری مشهور به آقاعزیز.

آقا عزیز عمرش را در راه انقلاب اسلامی و دفاع مقدس وقف کرده و بیش از یک دهه فرماندهی سپاه پاسداران را بر عهده داشته است.
سردار محبوب ما حالا بعد از سال‌ها فرماندهی، مسئولیت قرارگاه فرهنگی اجتماعی حضرت بقیة ا... الاعظم(عج) را بر عهده گرفته است، جهادی دیگر در عرصه فرهنگ که دست بر قضا در شرایط کنونی، دشوارتر از نبرد نظامی است چرا که جنگ نرم حالا در عرصه فرهنگی و اجتماعی شروع شده و هجمه‌ها به این جبهه منتقل شده‌اند.
مرد میدان‌ سخت دفاع مقدس، در عرصه‌ای دیگر، جهاد مقدسی را آغاز کرده است، این بار در جنگ نرم،جبهه‌ای متفاوت.
حالا شبکه‌های استانی صدا و سیما نیز با توجه به ظرفیت های مختلفی که دارند با قرارگاه‌های فرهنگی کشور در یک راستا هستند، حرکتی هماهنگ که اطمینان داریم این هم آهنگی و هم صدایی، در نهایت منجر به تحقق فرداهای روشن‌تر خواهد شد.
پیشنهاد می کنم کتاب «کالک های خاکی» خاطرات این مجاهد بزرگ را برای شناخت بیشتر از سوابق ایشان مطالعه کنید.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر