jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۵۶۶۷ ۱۲ آبان ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

در قسمت تازه مجموعه اکشن ابرقهرمانانه «بتمن»، شخصیت کت وومن/ زن گربه‌ای هم حضور دارد. تهیه‌کنندگان فیلم در کمپانی برادران وارنر زویی کراویتس را برای بازی در این نقش انتخاب کرده‌اند.

کراویتس برای بازی در مجموعه تلویزیونی پربیننده «دروغ‌های کوچک بزرگ» در کنار نیکول کیدمن، به موفقیت فراوانی دست پیدا کرده است.
مت ریوز، کارگردان بتمن تازه است و رابرت پاتینسن برای اولین بار در نقش مرد خفاشی ظاهر خواهد شد. شخصیت زن گربه‌ای که به مبارزه با بتمن می‌پردازد، اولین بار در سال 1940 در داستان مصور بتمن دیده شد.
او جوانی به نام سلنا کایل است که پس از جراحت زیاد و کشته شدن توسط گربه ها، حیات تازه‌ای پیدا کرده و خلق و خویی شبیه گربه کسب می‌کند. قبل از این میشل فایفر، هالی بری و آن هاتاوی نقش زن گربه‌ای را روی پرده سینما بازی کرده‌اند.‌/ اسکرین اینترنشنال

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
ورود بورسی پرابهام

ورود بورسی پرابهام

با گسترش بازار سرمایه و رکوردزنی شاخص بورس در ماه‌های اخیر، بسیاری از شرکت‌ها متقاضی حضور در بورس و عرضه عمومی سهام خود در بازار سرمایه هستند.

«برد - برد» واقعی

«برد - برد» واقعی

یکی از اصلی‌ترین وظایف دستگاه سیاست خارجی تدوین استراتژی کار با کشورهای مختلف و طراحی راهبردهای بلندمدت، میان مدت و کوتاه مدت است.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر