jamejamonline
حوادث عمومی کد خبر: ۱۲۳۴۵۷۲   ۰۴ آبان ۱۳۹۸  |  ۱۳:۳۹

رئیس کلانتری ۱۶۴ قائم از دستگیری یک نفر در رابطه با قتل شهروندی در شمال کشور خبر داد.

قتل هنگام بارگیری میوه

به گزارش جام جم آنلاین از مهر، سرهنگ حسین مافی در تشریح این خبر اظهار کرد: ساعت شش عصر روز گذشته بود که آقایی ۱۹ ساله به ماموران این کلانتری مراجعه کرد و اظهار داشت که در یکی از استان های شمال شرقی کشور مرتکب قتل یک نفر شده است.

وی ادامه داد: بنابر اظهارات متهم، او در میدان میوه و تره بار شهر محل سکونت اش حین بارگیری میوه با فردی درگیر می شود که در ادامه این درگیری، متهم مقتول را با ضربات چاقو به قتل می رساند و از همان تاریخ یعنی روز ۲۷ ماه گذشته از آن محل متواری می شود.

این مقام انتظامی بیان داشت: متهم به یک خانه مجردی واقع در میدان امام حسین مراجعه کرده و آنجا ساکن شده بود و قصد داشت در یک شرکت نگهبانی که قبلا نیز در آن کار می کرد مشغول به کار شود.

کلانتر محله قائم تهران گفت: این متهم درحالیکه عذاب وجدان وجودش را فرا گرفته بود به کلانتری مراجعه و به قتل اعتراف می کند.

بنابراین گزارش، در انتها متهم با هماهنگی مقام قضائی به پلیس آگاهی تهران بزرگ برای انجام ادامه تحقیقات تحویل داده شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
هشدارهای مهم برای خانه تکانی

هشدارهای مهم برای خانه تکانی

به روزهای پایانی سال نزدیک می‌شویم و در این روزها تقریبا تمام زنان ایرانی بر اساس یک سنت بسیار پسندیده که به آن خانه تکانی گفته می‌شود، مشغول نظافت و پاکسازی منازل خواهند شد.

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

بی‌اطلاعی، پاشنه‌ آشیل مدیریت بحران

زلزله‌ ها هر ساله رخ می‌دهند و متاسفانه غیر از آثار منفی‌شان دستاوردی ندارند. از زلزله بم ۱۳۸۲ تا زلزله سی‌ سخت ۱۳۹۹ بسیار درس‌ها و آموخته‌هایی بودند که شوربختانه مورد توجه مدیران قرار نگرفته است.

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

قربانیان بی‌گناه غفلت و رذالت

یکی از تاثر برانگیزترین موضوعاتی که پلیس آگاهی در اجرای ماموریت‌های محوله خود با آن روبه روست رسیدگی به جرائمی است که قربانیان آن، کودکان هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر