jamejamsima
سیما عمومی کد خبر: ۱۲۳۳۶۳   ۳۰ دی ۱۳۸۵  |  ۱۹:۵۴

مسلمانان : در برنامه بامدادی امروز، بررسی وضعیت مسلمانان هند ، آداب و رسوم و نوع برگزاری مراسم عزاداری و سوگواری در ایام محرم با حضور مسوول خانه فرهنگ جمهوری اسلامی ایران در دهلی نو بررسی می شود.


فقه و زندگی : مسائل مستحدثه در فقه شیعه ساعت 8:45 با حضور کارشناسی دکتر حکمت نیا و حجت الاسلام والمسلمین علیدوست بررسی می شود.
اخبار جهان اسلام : ساعت 16در این برنامه اخبار مربوط به مسلمانان و جهان اسلام پخش می شود.
برنامه های رادیو معارف قم روی موج FM.1701 پخش می شود.

رادیو ایران

صدای جمهور: این برنامه با بخشهای متنوعی چون : فالگیر (بررسی فرهنگ حاکم بر فالگیری) ، شایعه پرداز (شایعه های عجیب و غریب) ، آقای نق (به همه چیز نق می زند شخصیت آقای نق) ، گره گش (بیان کاستی و کم گذاشتن) ، دختربچه مسافر (بررسی توانمندی های زنان) ، گزارش تب امروز و... به سردبیری زهرا سیاحتی ساعت 17 پخش می شود.
چشم انداز: گفتگو با صاحبان شرکتهای سازنده لوازم صنعتی ، نفت و گاز و پتروشیمی موضوع مورد بحث این برنامه است که ساعت 19 می توانید شنونده این برنامه باشید. گفتگو با دلخوش (نماینده شورای اسلامی) درخصوص سند چشم انداز توسعه کشور و بحث کارشناسی مهندس سوری و مشیری از صنعت نفت دیگر بخشهای این برنامه است. برنامه های رادیو ایران روی موج FM.93 /9 پخش می شود.

رادیو فرهنگ

جامعه ایران : این برنامه صبحگاهی امروز ساعت 7صبح به بررسی وضعیت بهداشت و درمان با حضور دکتر امینی و دکتر فاضلی در کشور می پردازد.
راز شکوفایی : این برنامه قسمت دوم معرفی 2 مخترع جوان ، مرجان فاتحی و محدثه عرب یراقی که 6 اختراع متفاوت را به اتفاق هم به ثبت رسانده اند، می پردازد. ساعت 19:30 شنونده این برنامه باشید. از اختراعات این دو جوان شامل : ترازوی هیروکید، ساعت دیجیتالی ، ابزار میکرومتری ، زمان سنج ، اسکاج و...
روایت شب : قسمت دوم متن محمدابراهیم نواب تهرانی درخصوص زندگی و نحوه شهادت امام حسین (ع) و یارانش به روایت بهروز رضوی ساعت 22 پخش می شود. برنامه های رادیو فرهنگ را روی موج FM .106/7 بشنوید.

رادیو ورزش

گزارش ورزشی : امروز ساعت 16 ، پخش مستقیم مسابقات والیبال لیگ برتر کشور، از سری مسابقات هفته ششم بین 2 تیم سایپا و تربیت بدنی پخش می شود.
گزارش ورزشی : پخش مستقیم مسابقات فوتبال لیگ برتر انگلیس موضوع این برنامه است که ساعت 19:30 بین 2 تیم آرسنال و منچستریونایتد پخش می شود.
گزارش ورزشی : پخش مستقیم مسابقات فوتبال باشگاه های ایتالیا در این برنامه بین 2 تیم لاتزیو ، آث.میلان ساعت 23 برگزار می شود که به طور زنده از رادیو ورزش بشنوید. برنامه های رادیو ورزش روی موج FM.102/5 پخش می شود.

رادیو سلامت

فراسو: بررسی ارزش غذایی حبوبات ، موضوع این برنامه است که با حضور دکتر کیمیاگر (متخصص تغذیه) ساعت 8:15 پخش می شود.
صدای مشاور: خانم دکتر بیات (فوق تخصص روماتولوژی) ساعت 10:40 به بحث و بررسی درخصوص معضل رماتیسم مفصلی می پردازد.
با قاصدان سلامت : در این برنامه یکی از مراکز بهداشتی و پزشکی معرفی می شود ، دکتر رامین مظفری (متخصص اطفال و مدیر مرکز مطالعات رشد و سلامت کودک) کارشناس این برنامه است که ساعت 12:30 می توانید از رادیو سلامت بشنوید.
گفتگوی عصرانه : ادامه بحث عوامل موثر بر سلامت و توانبخشی امروز با حضور دکتر حبیب الله مسعودی فرید (رئیس کل دفتر پیشگیری از آسیبهای اجتماعی سازمان بهزیستی) ساعت 16:40 پخش می شود. از ساعت 8 صبح تا 18 برنامه های رادیو سلامت روی موج FM.103/9پخش می شود.
ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

مرثیه‌ای برای «عمو‌ قاسم»

یک) هرآنچه از تو بیادم می‌آید آلوده به غم است. تو یک جاعل بودی، یک کلاهبردار حرفه‌ای. دردهای کمرشکن را در مشتهایت پنهان می‌کردی و ناگهان چون شعبده‌بازی چیره دست سرودی خجسته از کلاه جادویی کلمات بیرون می‌کشیدی.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر