jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۲۳۲۶ ۱۷ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پلیس به‌دنبال رازگشایی از قتل مرد جوانی است که جسدش با کیسه پلاستیکی در سایت بازیافت زباله رها شده است.

به گزارش خبرنگار جنایی جام‌جم، چندی پیش کارگران در حال تفکیک زباله در دو سایت مرکز بازیافت و تفکیک زباله در آرادکوه بودند که متوجه کیسه پلاستیک مشکی شدند که بوی بدی از آن به مشام می‌رسید. یکی از کارگران سمت آن رفت و با باز کردن در کیسه با جسد مرد جوانی روبه‌رو شد که آثار ضربه‌های چاقو روی بدنش بود. او با پلیس تماس گرفت و موضوع کشف جسد را اطلاع داد. در این مرحله کارشناسان پزشکی قانونی نظر دادند که جسد متعلق به مردی حدود 20 تا 25 ساله بوده که بر اثر شدت خونریزی ناشی از اصابت جسم برنده فوت کرده است. با توجه به اختلاف نظر میان دادسرای جنایی و حوزه قضایی کهریزک درباره صلاحیت رسیدگی، پرونده برای حل اختلاف نظر این دو مقام قضایی به تجدید نظر استان تهران ارسال شد تا مشخص شود کدام مرجع قضایی، صالح به رسیدگی این پرونده قتل است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

راهکار های کسب مهارت همسرداری قبل از ازدواج

نظام خانواده یک نهاد اساسی و محوری در جامعه است و به عنوان هسته اولیه برای سایر نهادهای اجتماعی به شمار می رود. همانطور که نظام های بزرگ اجتماعی، قوانین و حقوق خاص خودشان را در ارتباط با اداره و استحکام و رشد و بالندگی دارند لذا جهت تحکیم بنیان خانواده باید خانواده ها را آموزش داد. بدین ترتیب با توجه به تاثیر مستقیم آموزش بر وضعیت زوجین، شناسایی و تعیین عللی که به بهبود روابط زناشویی منجر می شود، در پیشگیری از مشکلات آنان نقش موثری خواهد داشت.

اشتباه‌های کرونایی ما

اشتباه‌های کرونایی ما

یک: اِرْحَمْ تُرْحَمْ؛ «رحم کن تا به تو رحم شود.» این پروتکل ناب امیرالمؤمنین است که در روزهای کرونایی به شدت به کار می‌آید.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر