jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۲۲۶۳ ۱۷ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

فوق لیسانسه ها بعد از ماه صفر روی آنتن می‌رود

«گیله‌وا» جایگزین «ستایش»

سریال «ستایش» تا اوایل آبان روی آنتن شبکه سه است.

به گزارش جام‌جم، سریال ستایش که در 40 قسمت تولید شده است، تا اوایل آبان پخش آن به پایان خواهد رسید و مینی‌سریال «گیله‌وا» جایگزین آن خواهد شد. این در حالی است که پیش از این در خبرها آمده بود «فوق‌لیسانسه‌ها» جایگزین ستایش خواهد شد که با توجه به روزهای پایانی ماه صفر برنامه‌ریزی‌ها بر این اساس است که مینی‌سریال گیله‌وا روی آنتن برود.
این سریال به کارگردانی اردلان عاشوری و تهیه‌کنندگی امیر بنان تولید شده است. سریال با موضوعی عاشقانه در تلاش است با نگاهی عاطفی، به زندگی مردم شمال ایران در بستر اتفاقات تاریخی سال ۱۲۹۷ بپردازد و روایتگر سبک زندگی و روابط اجتماعی و عاطفی مردم ایران و نقش انگلستان در امور داخلی کشور در صد سال گذشته باشد.
بهروز شعیبی، حمیدرضا پگاه، مهران رجبی، مهدی زمین‌پرداز، امیرحسین هاشمی، علی عطایی، پریا مردانیان، امیرحسین صدیق، حسین توشه، ستاره اسکندری و ستاره حسینی بازیگران این مجموعه هفت‌قسمتی هستند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
پرچم افراشته بر جنازه‌ها

پرچم افراشته بر جنازه‌ها

آسمان، خاکستری است. زمین، یک دشت وسیع است پر از خانه‌های مخروبه و خرابه‌های سیمان و بتون و آجری که روزی دیوارهای خانه‌هایی بودند.

مراکز درمانی در ICU

مراکز درمانی در ICU

در سراسر دنیا استانداردهای ایمنی مشخصی برای مراکز تجمعی گوناگون تعریف شده و در کشور ما نیز قانون معینی درباره لزوم رعایت استانداردهای ایمنی در تمام ساختمان‌هایی که بیش از 25 نفر از آن بهره‌برداری می‌کنند تصویب شده‌است که براساس این قانون همه این ساختمان‌ها ملزم به رعایت استانداردهای بین‌المللی ICS هستند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر