jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۳۰۴۰۴ ۰۶ مهر ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

دومین جلسه شورای سیاستگذاری پنجمین دوره جایزه فیروزه با ریاست محسن جوادی، معاون امور فرهنگی و رئیس شورا برگزار شد.

در این جلسه با نظر اعضای شورا، پنجمین دوره جایزه فیروزه در رشته‌های نوشت‌افزار، هدایای فرهنگی، اسباب‌بازی و عروسک وشرکت های نوپای فرهنگی برگزار می‌شود و زمان برگزاری اختتامیه این جشنواره در نیمه دوم دی‌ماه خواهد بود. همچنین مقرر شد چندین پیش‌ رویداد و کارگاه آموزشی با موضوعات این رویداد فرهنگی قبل از زمان برگزاری اختتامیه جشنواره برگزار شود. همچنین مقرر شد در پنجمین دوره برپایی این جایزه فرهنگی به تشخیص دبیرخانه یکی از استان‌های دارای ویژگی‌های خاص تولید کالاهای فرهنگی در بخش جنبی پنجمین دوره جایزه فیروزه حضور پیدا کند و آثار آنها در نمایشگاه جنبی جایزه فیروزه به نمایش درآید. در دومین جلسه شورای سیاست‌گذاری جایزه فیروزه که با ریاست محسن جوادی برگزار شد، مرتضی کاظمی، سید جمال هادیان طبایی زواره، سعید حسینی، سادات حسینی و علی فریدونی و ایوب دهقانکار حضور داشتند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

رازهای خونین در شمال‌ شرق افغانستان

هفته گذشته طالبان یورش برق‌آسایی به شهرستان «مایمی» در شمال‌ شرق افغانستان داشت.این منطقه روی خط مرزی این کشور با تاجیکستان و در استان بدخشان قرار دارد.

اسبی در غبار آمد

اسبی در غبار آمد

در نخستین ساعاتی که خبر شهادت شهید محسن فخری‌ زاده را شنیدم، نوشتن یک مثنوی را آغاز کردم: «سواری بر زمین افتاد و اسبی در غبار آمد/ غروب از جاده دردا باز اسبی بی‌سوار آمد». تا پاسی از شب بیدار بودم و شعر را بازنویسی می‌کردم.

چرایی پیک زمستانی کرونا

چرایی پیک زمستانی کرونا

وزیر بهداشت اعلام کرد پس از پیک پاییزه کرونا، یک پیک زمستانی نیز خواهیم داشت که به‌خصوص در استان‌های جنوبی کشور، باعث افزایش شیوع بیماری می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر