jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۶۳۸۶   ۱۱ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

پیش از آغاز تمرین صبح دیروز اعضای تیم امید در سالن کنفرانس مرکز ملی جلسه‌ای را برگزار کردند.

در این جلسه حمید استیلی، مدیر تیم امید با تشریح برنامه‌های اردوی شهریور ضمن خوشامدگویی به تمامی اعضای تیم گفت: فراموش نکنیم چه هدف بزرگی در پیش داریم و باید در فرصت باقیمانده با جدیت برنامه‌های خودمان را دنبال کنیم. هدف ما در این اردو آمادگی مناسب به منظور حضور در دو بازی تدارکاتی مفید برابر ازبکستان است. ما تا مسابقات مقدماتی المپیک باید کاملا آماده باشیم.
بعد از صحبت‌های کوتاه فرهاد مجیدی سرمربی تیم، بازیکنان تمرین خود را آغاز کردند. در دقایق پایانی این تمرین برخی بازیکنان تیم ملی بزرگسالان از جمله علیرضا بیرانوند، علی کریمی و سیدحسین حسینی در تمرین امیدها حضور یافتند و با بازیکنان و همین طور اعضای کادر فنی این تیم گفت‌وگو کردند. بازیکنان تیم ملی بزرگسالان دیروز برای آغاز اردوی تیم ملی به آکادمی فوتبال رفته بودند و این سه نفر ترجیح دادند برای روحیه دادن به امیدها به تمرین امیدها بروند.
تمرینات تیم امید تا 13 شهریور در تهران دنبال می‌شود و پس از آن شاگردان فرهاد مجیدی برای انجام دو بازی تدارکاتی برابر ازبکستان راهی تاشکند خواهند شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
دم حامدها گرم!

دم حامدها گرم!

خوابمان نمی‌برد. چه مرضی داشتیم که بعد از یک عالمه پیاده‌روی در اردوی نظامی آخر دوره آموزشی خدمت خوابمان نمی‌برد را خدا می‌داند.

حادثه حماسه‌ ساز

حادثه حماسه‌ ساز

واقعه سال ۶۰ آمل و حمله گروهک تروریستی اتحادیه کمونیست‌ها نقطه‌عطفی در تاریخ تحرکات مسلحانه عناصر ضدانقلاب علیه جمهوری اسلامی ایران بود. بعد از پیروزی انقلاب‌اسلامی برخی مخالفان مشی مذهبی ساختار جدید سیاسی ایران، با توجه به نابه‌سامانی‌های موجود درصدد ایجاد آشوب برآمدند و تلاش کردند حداقل در برخی مناطق‌مرزی و حساس کشور قدرت عمل را به دست گیرند.

گفتگو

بیشتر
راه میانبر رشد کسب‌وکار

گفت‌وگو با دکتر علی رودگر، از پایه‌گذاران هک رشد کسب‌وکار در ایران که موجب رشد بسیاری از کسب‌وکارهای نوپا و بزرگ‌ مقیاس کشور شده است

راه میانبر رشد کسب‌وکار

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
اسرار یک سکه مجازی

اگر از بیت‌کوین، ارزش آن، قوانین خرید و فروش و جزئیات دیگر آن خبر ندارید، این گزارش را بخوانید

اسرار یک سکه مجازی

غائله غربالگری

انتشار اخبار تایید نشده درباره حذف غربالگری اجباری با واکنش‌های مختلفی روبه‌رو شد

غائله غربالگری

پیشخوان

بیشتر