jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۵۳۸۹   ۰۶ شهريور ۱۳۹۸  |  ۰۸:۰۰

مهدی رجبی از کرج: با وجود هشدارهای شما و پلیس درباره کلاهبرداری‌های کارت به کارت هنوز شاهد قربانی شدن برخی افراد توسط این کلاهبرداران هستیم. این نشان می‌دهد که طمع برخی افراد باعث می‌شود چشم روی واقعیت ببندند.

مینا از ساوه: از پلیس درخواست داریم در کنار برخورد با بدحجابی و سگ‌گردانی با افرادی که در خیابان مزاحم زنان می‌شوند هم برخورد کنند. این افراد باعث می‌شوند آرامش روانی زنان به هم بریزد .

میثم محمدی از تهران: به نظر من برخورد سایت‌های شیپور و دیوار با آگهی‌ها جدی نیست. بعضی آگهی‌ها مشخص است که هدف از انتشار آن چیست و هیچ‌وقت هم با آن برخورد نمی‌شود.
حسین عباسی از اصفهان: من هم قربانی کلاهبرداری از سایت دیوار شدم اما هیچ‌وقت مرد کلاهبردار شناسایی نشد و نتوانستند ردی از او به‌دست بیاورند. به نظرم این سایت‌ها باید قبل از انتشار آگهی، هویت آگهی‌دهنده را شناسایی کنند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
بحران بی‌تدبیری

بحران بی‌تدبیری

تعداد قربانیان کرونا چند روزی است دوباره سه‌رقمی شده است و دیروز ۳۹۸ ایرانی قربانی کرونا لقب گرفتند.

راه مقاومت ادامه دارد

راه مقاومت ادامه دارد

عروج ملکوتی سردار محمد حجازی، جانشین فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران، همه محبان و طرفداران جبهه مقاومت را مغموم کرده است.

یک انقلابی کارآمد

یک انقلابی کارآمد

سردار حجازی نمونه یک انسان متخلق بود. آشنایی ایشان با پدرم شهیدهمدانی به دوران دفاع‌مقدس بازمی‌گردد و در یک بازه زمانی یکساله از ۶۶ تا ۶۷ ارتباط و دوستی میان سرداران جعفری، همدانی و حجازی بیشتر می‌شود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر
وضعیت قرمز گیشه

سینما سال جدید را هم با بحران شروع کرده و ظاهرا مردم هنوز رغبتی به فیلم دیدن ندارند

وضعیت قرمز گیشه

پیشخوان

بیشتر