jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۴۳۶۷ ۳۱ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

کیا موهاوی کاملا اصلاح‌شده در کره جنوبی معرفی شد. به گزارش خبرخودرو، فیس‌لیفت موهاوی تقریبا شبیه موهاوی ماسترپیس (Masterpiece) مفهومی است که در نمایشگاه خودروی سئول سال جاری رونمایی شد. قسمت جلوی موهاوی به طور قابل توجهی بازطراحی شده و از چراغ‌های جلوی ال‌ای‌دی، نسخه برجسته‌تر از جلوپنجره tiger-nose نمادین این خودروساز، کاپوت بازطراحی شده و عناصری از فلز مصنوعی روی سپر جلو بهره می‌برد.

در نیمرخ این خودرو گلگیرهای برجسته، درها و خطوط شیشه‌ها بی‌تغییر باقی‌مانده‌اند. تغییرات در کناره‌های این خودرو به تزئینات پلاستیک در قسمت زیرین محدود می‌شود که اکنون کامل‌تر به نظر می‌رسد و با تزئینات فلزی شکل پوشیده شده‌است. در قسمت پشت این خودرو طرح نوینی برای سپر، چهار‌لوله اگزوز، قاب پلاک عریض‌تر و چراغ‌های عقب ال‌ای‌دی عریض نوین با نشان جدید موهاوی به چشم می‌خورد. کیا هنوز تصویری از کابین یا جزئیاتی از نیرومحرکه موهاوی به روز شده را منتشر نکرده است.
موهاوی قبل از فیس لیفت خود از موتور 0/3 لیتری توربو دیزل V6 با قدرت 191 کیلووات و گشتاور 560 نیوتون متر متصل به گیربکس اتوماتیک هشت سرعته و سیستم چهار چرخ فعال بهره می‌برد. با توجه به نشانه‌های AWD وV6 روی در صندوق عقب این خودرو به نظر می‌رسد نیرومحرکه آن حفظ شده است.
مدل‌های پیشتر این خودرو با موتورهای 8/3 لیتری V6 و 6/4 لیتری V8 فروخته می‌شدند. موهاوی در بازار کره در نسخه‌های پنج و هفت سرنشین موجود است. موهاوی به‌روز شده از شهریور امسال در کره جنوبی عرضه می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر