jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۴۳۶۷   ۳۱ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

کیا موهاوی کاملا اصلاح‌شده در کره جنوبی معرفی شد. به گزارش خبرخودرو، فیس‌لیفت موهاوی تقریبا شبیه موهاوی ماسترپیس (Masterpiece) مفهومی است که در نمایشگاه خودروی سئول سال جاری رونمایی شد. قسمت جلوی موهاوی به طور قابل توجهی بازطراحی شده و از چراغ‌های جلوی ال‌ای‌دی، نسخه برجسته‌تر از جلوپنجره tiger-nose نمادین این خودروساز، کاپوت بازطراحی شده و عناصری از فلز مصنوعی روی سپر جلو بهره می‌برد.

در نیمرخ این خودرو گلگیرهای برجسته، درها و خطوط شیشه‌ها بی‌تغییر باقی‌مانده‌اند. تغییرات در کناره‌های این خودرو به تزئینات پلاستیک در قسمت زیرین محدود می‌شود که اکنون کامل‌تر به نظر می‌رسد و با تزئینات فلزی شکل پوشیده شده‌است. در قسمت پشت این خودرو طرح نوینی برای سپر، چهار‌لوله اگزوز، قاب پلاک عریض‌تر و چراغ‌های عقب ال‌ای‌دی عریض نوین با نشان جدید موهاوی به چشم می‌خورد. کیا هنوز تصویری از کابین یا جزئیاتی از نیرومحرکه موهاوی به روز شده را منتشر نکرده است.
موهاوی قبل از فیس لیفت خود از موتور 0/3 لیتری توربو دیزل V6 با قدرت 191 کیلووات و گشتاور 560 نیوتون متر متصل به گیربکس اتوماتیک هشت سرعته و سیستم چهار چرخ فعال بهره می‌برد. با توجه به نشانه‌های AWD وV6 روی در صندوق عقب این خودرو به نظر می‌رسد نیرومحرکه آن حفظ شده است.
مدل‌های پیشتر این خودرو با موتورهای 8/3 لیتری V6 و 6/4 لیتری V8 فروخته می‌شدند. موهاوی در بازار کره در نسخه‌های پنج و هفت سرنشین موجود است. موهاوی به‌روز شده از شهریور امسال در کره جنوبی عرضه می‌شود.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
چالش ایجاد شغل برای نخبگان

چالش ایجاد شغل برای نخبگان

مسائل مربوط به نخبگان از سال‌ها قبل مورد توجه من بود، به طوری که از سال ۱۳۸۰ به صورت جدی وارد این بحث شدم و دغدغه‌هایم را پیگیری کردم. علت اصلی‌اش هم این بود که در نمایشگاهی مطلع شدم از۱۵۰ دانش‌آموز المپیادی کشور، حدود ۹۰ نفرشان به خارج کشور مهاجرت کرده‌اند. این موضوع باعث شد تا من نظریه مهاجرت ژن‌ها را مطرح کنم و در مقاله‌ای به آن بپردازم.

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها