jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۴۳۱۰ ۳۰ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

خانواده زن جوان که به‌خاطر تومور در سرش مرگ مغزی شده بود، با اهدای سه عضو بدن او به بیماران زندگی بخشیدند.

به گزارش جام‌جم، اوایل مرداد امسال زن 33ساله‌ای به نام طیبه که دچار سردرد شده بود همراه خانواده‌اش به بیمارستان کوثر شهر سمنان مراجعه کرد. زمانی که پزشکان وضعیت او را بررسی کردند، معلوم شد او مبتلا به تومور مغزی شده و باید عمل جراحی شود. اما بعد از عمل جراحی به‌دلیل شدت وخامت حالش، دچار مرگ مغزی شد.
پزشکان به خانواده وی گفتند او مرگ مغزی شده و دیگر امیدی به بازگشت وی به زندگی نیست، اما می‌توانند اعضای بدن دخترشان را به بیماران اهدا کنند.
بنابراین خانواده طیبه در اقدامی خدا پسندانه برگه‌های رضایتنامه را امضا زدند و پیکر او از بیمارستان کوثر سمنان به بیمارستان سینای پایتخت منتقل ودو کلیه و کبد او به بیماران پیوند زده و اهدا شد.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

سوء استفاده مکرون از مفهوم آزادی

اگر بخواهیم با منطق رئیس‌جمهور فرانسه به اتفاقات اخیر نگاه کنیم باید آن را به آزادی هتک حرمت مقدسات ادیان دیگر تعبیر کنیم البته باید در نظر داشته باشیم این هتک حرمت نمی‌تواند یکطرفه باشد، چرا که اگر مکرون توهین به اسلام را مصداق آزادی بیان معرفی کند باید اقدامات متقابل مسلمانان را نیز از مصادیق آزادی بیان بداند.

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نشانه‌های قوه قضاییه فعال

نکاتی در مورد دستورالعمل نحوه مقابله با ترک وظایف قانونی مدیران و کارمندان وجود دارد که باید به آن پرداخت‌.

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

انتظاری آگاهانه برای عهدی عاشقانه

در عرف روزنامه‌نگاری، برخی مطالب وابسته به زمان است و اگر انتشارشان کمی با تاخیر انجام شود، مطلب با اهمیتی محسوب نمی‌شود و از صفحه در می‌آید، اما گاهی باید برخی نکات را با کمی تاخیر بیان کرد، درست مانند همین مطلب.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر