jamejamnashriyat
کد خبر: ۱۲۲۳۹۵۴   ۲۸ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

«آپاراتچی» برنامه‌ای سینمایی است که روزهای فرد روی موج رادیو صبا می‌رود. این شبکه رادیویی همچنین برنامه طنز حرف تو حرف را روزهای یکشنبه و سه‌شنبه پخش می‌کند.

کمدی اکشن ایتالیایی در آپاراتچی
مخاطبان می‌توانند با آثار کمدی سینمای ایران و جهان در برنامه «آپاراتچی» آشنا ‌شوند. این برنامه امروز فیلم کمدی «من و اسب آبی» را معرفی و روایت می‌کند. به گزارش روابط‌عمومی رادیو صبا، من و اسب آبی فیلمی محصول سال ۱۹۷۹ ایتالیا به کارگردانی ایتالو زینگارلی است. در این فیلم بازیگرانی همچون ترنس هیل، باد اسپنسر و جو باگنر ایفای نقش کرده‌اند. برنامه آپاراتچی به تهیه‌کنندگی و نویسندگی ریحانه یزدان‎دوست و با اجرای لیلا روحبخش روزهای فرد ساعت 21 و 15 دقیقه مخاطبان را همراهی می‌کند.
حرف تو حرف با وسواسی‌ها
«حرف تو حرف» عنوان برنامه‌ای است که با رویکرد طنز به مسائل مختلف اجتماعی و فردی می‌پردازد. این برنامه روز سه‌شنبه ۲۹ مرداد به توصیف ویژگی‌های «افراد وسواسی» اختصاص دارد و از مشکلات وسواس‌های فکری و عملی با زبان طنز می‌گوید. برنامه حرف تو حرف روزهای یکشنبه و سه‌شنبه ساعت 12 از رادیو صبا پخش می‌شود. این برنامه به تهیه‌کنندگی ساریا چهری و با اجرای حمید اللهیاری، رضا شجاعی و الهام رزتاختی مخاطبان را همراهی می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

اجلاس عشق‌ آباد، بازتعریف ماموریت اکو

دومین سفر خارجی رئیس‌جمهور همچون نخستین سفر برای حضور در اجلاسی بین‌المللی است که در یکی از کشورهای آسیای میانه برگزار می‌شود؛ اجلاس سران سازمان اکو در عشق‌آباد ترکمنستان.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر

نیازمندی ها