jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۳۹۵۴ ۲۸ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

«آپاراتچی» برنامه‌ای سینمایی است که روزهای فرد روی موج رادیو صبا می‌رود. این شبکه رادیویی همچنین برنامه طنز حرف تو حرف را روزهای یکشنبه و سه‌شنبه پخش می‌کند.

کمدی اکشن ایتالیایی در آپاراتچی
مخاطبان می‌توانند با آثار کمدی سینمای ایران و جهان در برنامه «آپاراتچی» آشنا ‌شوند. این برنامه امروز فیلم کمدی «من و اسب آبی» را معرفی و روایت می‌کند. به گزارش روابط‌عمومی رادیو صبا، من و اسب آبی فیلمی محصول سال ۱۹۷۹ ایتالیا به کارگردانی ایتالو زینگارلی است. در این فیلم بازیگرانی همچون ترنس هیل، باد اسپنسر و جو باگنر ایفای نقش کرده‌اند. برنامه آپاراتچی به تهیه‌کنندگی و نویسندگی ریحانه یزدان‎دوست و با اجرای لیلا روحبخش روزهای فرد ساعت 21 و 15 دقیقه مخاطبان را همراهی می‌کند.
حرف تو حرف با وسواسی‌ها
«حرف تو حرف» عنوان برنامه‌ای است که با رویکرد طنز به مسائل مختلف اجتماعی و فردی می‌پردازد. این برنامه روز سه‌شنبه ۲۹ مرداد به توصیف ویژگی‌های «افراد وسواسی» اختصاص دارد و از مشکلات وسواس‌های فکری و عملی با زبان طنز می‌گوید. برنامه حرف تو حرف روزهای یکشنبه و سه‌شنبه ساعت 12 از رادیو صبا پخش می‌شود. این برنامه به تهیه‌کنندگی ساریا چهری و با اجرای حمید اللهیاری، رضا شجاعی و الهام رزتاختی مخاطبان را همراهی می‌کند.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

تکریم بسیج، پاسداشت جوانمردی و تضمین آینده است

پنجم آذر، یادآور نام بسیج و خاطره عزیزترین نهاد و بزرگ‌ترین مردان تاریخ ماست. نهادی که به تعبیر امام راحل تشکیل آن «یقینا از برکات و الطاف جلیه خداوند تعالی بود» و «شجره طیبه و درخت تناور و پرثمری است که شکوفه‌های آن بوی بهار وصل و طراوت یقین و حدیث عشق می‌دهد.

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

شورای‌ عالی اقتصادی چه بود و چه شد؟

جلسات شورای‌ عالی هماهنگی اقتصادی قوا در ابتدای کار، امیدواری زیادی برای حل مشکلات اقتصادی ایجاد کرد، زیرا این احساس وجود داشت که یک نهاد بالادستی برای کنترل شرایط اقتصادی ایران و تعیین چشم‌انداز آتی آن ایجاد شده است اما به‌سرعت موانع متعددی در مقابل عملکرد این شورا ایجاد شد.

تدبیر و توکل در تحریم

تدبیر و توکل در تحریم

«دوستانت را نزدیک خودت نگه دار و دشمنانت را نزدیک‌تر»، با این‌که این عبارت را منسوب به چرچیل می‌دانند، ولی خلفای عباسی بیش از هزار سال پیش آن را زندگی کردند.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر