jamejamnashriyat
نشریات روزنامه جام جم کد خبر: ۱۲۲۳۷۳۷ ۲۷ مرداد ۱۳۹۸  |  ۰۰:۰۱

غیبت سوال برانگیز نوربخش در اردوی کشتی فرنگی

یار غار بنا کجاست؟

غیبت یکی از قدیمی‌ترین همکاران محمد بنا در اردوی اخیر تیم ملی کشتی فرنگی بسیار سوال برانگیز و مبهم شده است. مرحله جدید اردوی تیم ملی کشتی فرنگی برای حضور در رقابت‌های جهانی در حالی از روز ۲۳ مرداد در خانه کشتی تهران آغاز شده که از ابتدا نام ناصر نوربخش در بین مربیان دعوت شده به این اردو وجود نداشت.

ناصر نوربخش یکی از مربیان سازنده کشتی فرنگی و از همکاران قدیمی محمد بنا در سالیان حضورش در راس امور تیم‌های ملی جوانان و بزرگسالان محسوب می‌شود که غیبت یکباره او در اردوی اخیر فرنگی‌کاران بسیار سوال برانگیز و عجیب است. هر چند همکاری طولانی و قدیمی محمد بنا و ناصر نوربخش در طول این سال‌ها بارها با اختلاف‌نظر و حتی قطع همکاری همراه بوده اما حضور مجدد نوربخش در اردوهای اخیر تیم ملی، نویدبخش آغاز و تداوم همکاری سازنده بین این دو چهره شناخته شده بود.به گزارش مهر، البته هنوز دلیل عدم حضور ناصر نوربخش در اردوی کنونی فرنگی‌کاران به‌طور رسمی و شفاف مشخص نشده، اما شاید بروز اختلافات احتمالی در حاشیه تورنمنت بین‌المللی گرجستان باعث چنین اتفاقی شده است. اردوی کنونی تیم ملی کشتی فرنگی با حضور ۲۹ فرنگی‌کار از روز ۲۳ مرداد ماه آغاز شده و تا روز ۳ شهریور ادامه دارد که محمد بنا در این مرحله از اردو با حذف نام ناصر نوربخش فقط از ایرج اسفندیاری‌فر، رسول جزینی، بهروز حضرتی‌پور، فرشاد علیزاده، عزیز ناقوسی و عادل بالی‌تبار به‌عنوان مربیان کادر فنی دعوت به‌عمل آورده است.

ارسال نظر
* نظر:
نام:
ایمیل:

یادداشت

بیشتر
رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

رمزگشایی از طرح آمریکا برای بستن سفارت در عراق

طی روزهای اخیر عراق با چالش جدیدی در قالب تهدید آمریکا به خارج کردن دیپلمات های خود از این کشور، تعطیلی سفارتش در بغداد و حمله به نیروهای به اصطلاح همسو با ایران به عنوان عاملان حملات متعدد به اماکن، هیات ها و کاروان های نظامی آمریکایی مواجه است.

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

کرونا در مدرسه از اثبات تا انکار

درباره این‌که بالاخره مدارس منشأ انتقال ویروس کرونا هستند یا خیر و آیا از زمان بازگشایی مدارس تا امروز دانش آموزان در محیط مدرسه مبتلا شده‌اند یا نه، میان مسؤولان بهداشتی وآموزشی کشور و افکار عمومی اتفاق‌نظر وجود ندارد.

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

در انتخابات آمریکا چه می گذرد؟

اگر به سابقه انتخابات ریاست جمهوری در آمریکا توجه کنید متوجه خواهید شد که نامزدهای هر دو حزب تا روزهای آخر از ترفند های مختلفی استفاده می کنند ولی در سالیان گذشته یکی از موضوعاتی که بسیار مهم بود و در رقابت ها شاخص شد موضوع ایران بود.

گفتگو

بیشتر

پیشنهاد سردبیر

بیشتر

پیشخوان

بیشتر